פורום לימודי משפטים

בהנהלת: מנהל פורום לימודי משפטים  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום משפטים יענה על שאלות ולבטים שונים בדרך אל התואר: מדוע ללמוד לימודי משפט? אילו שילובים ניתן לשלב עם לימודי משפטים? מה לומדים בלימודי המשפטים? האם עדיף תואר באוניברסיטה על פני התואר במכללה? ואולי זה בכלל להיפך? איפה ניתן לרכוש יותר ניסיון מעשי? איך עוברים את בחינות הלשכה? איך משפרים את הסיכויי למציאת התמחות "נחשבת" וטיפים לבחירת מסלול הלימודים וכן מהן דרישות הקבלה ומועדי הרישום ללימודים? הכל על הדרך להיות עו"ד מצליח, כאן בפורום לימודי משפטים. מומלץ וכדאי להתייעץ לפני קבלת החלטה כלשהי, אז אל תהססו.
מומלץ בחום

מנהל פורום לימודי משפטים

ליאת | 14:38  30/09/09
מה דעתכם? לימודים בשערי משפט? אני מלאת התלבטויות ויש לי הרבה שאלות להפנות למי שרק יוכל לעזור. האם אפשר לעבוד תוך כדי הלימודים? אם ארגיש שאני חייבת להעלות את אחוזי המשרה, האם אוכל לפרוש את התואר? איזה התמחויות הכי נחשבות ומה הכי קשה? מלא מלא שאלות אני מבולבלת לגמרי. עזרתכם בבקשה!
שערי משפט | 09:09  01/10/09
שאלה כזו תוכלי להפנות לסטודנטים של שערי משפט. במיוחד עבור שאלות כאלה ריכזנו בוגרים וסטודנטים של שערי משפט, שם תוכלי לפנות אליהם ישירות
ליאור פ | 21:14  07/10/09
שלום רב. מדובר במכללה טובה בהחלט אך לגבי העומס והיכולת לעבוד יש להתייעץ עם מי שכבר את המסלול שם. בדר"כ אין בעיה לשלב משרה מלאה. תמיד אפשר לפרוש מהתואר אך מומלץ לבחון אופציה להקפיא את התואר לשנה ואז להמשיך מהנקודה שהפסקת. לא צריכה להיות בעיה. התמחויות- העליון, פרקליטויות ומשרדים גדולים או בינונים שידועים בתחומם. אבל גם משרדים קטנים יכולים לעזור כי שם לומדים בדרך הקשה את העבודה ויש הטוענים כי זה עדיף. בהצלחה רבה

קישורים נוספים

למי הכי מתאים ללמוד את המקצוע?
מידע על הלימודים במקצוע המסקרן
תואר שני במקצוע שימושי ומבוקש
מה כוללים הלימודים המתקדמים בתחום המשפט?

סגור