פורום לימודי משפטים

בהנהלת: מנהל פורום לימודי משפטים  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום משפטים יענה על שאלות ולבטים שונים בדרך אל התואר: מדוע ללמוד לימודי משפט? אילו שילובים ניתן לשלב עם לימודי משפטים? מה לומדים בלימודי המשפטים? האם עדיף תואר באוניברסיטה על פני התואר במכללה? ואולי זה בכלל להיפך? איפה ניתן לרכוש יותר ניסיון מעשי? איך עוברים את בחינות הלשכה? איך משפרים את הסיכויי למציאת התמחות "נחשבת" וטיפים לבחירת מסלול הלימודים וכן מהן דרישות הקבלה ומועדי הרישום ללימודים? הכל על הדרך להיות עו"ד מצליח, כאן בפורום לימודי משפטים. מומלץ וכדאי להתייעץ לפני קבלת החלטה כלשהי, אז אל תהססו.
מומלץ בחום

מנהל פורום לימודי משפטים

יקיר | 08:39  13/09/09
באיזה מקום כדאי ללמוד משפטים? אוניברסיטת: בר אילן, העברית או ת"א? איפה הרמה הכי גבוהה בהגשה ובהכנת התלמידים?
ליאור פ | 21:23  14/09/09
שלום רב. לדעתי האישית אין הבדל ממשי בין שלושת המוסדות שציינת (וכמובן אוניברסיטת חיפה באותה הרמה פחות או יותר). אם התקבלת למי מהמוסדות, אזי התקבלת למקום מצוין בעל שם ומוניטין מצויינים והכנה טובה מאוד להמשך הקריירה ולמציאת התמחות טובה. יש הבדל קטן בתנאי הקבלה אבל הרמה של המרצים ושל הסטודנטים הלומדים שם, יחד עם ההשקעה בתלמידים דומה. בהצלחה
אפרת | 09:21  29/01/10
המשרדי עורכי דין בטוח מסתכלים על כל אוניבסיטה אחרת, בטוח מוסדות מועדפים על בעלי המשרדים, אולי כדאי שתברר איתם, אני יודעת שאוניבסיטת תל אביב ידועה מאוד באיכות תלמידיה בתחום המשפטים, אני הלכתי על תל אביב.
אור | 10:33  22/03/10
אם זה באמת משנה, נראה לי מה שמשנה בעיקר זה איך את בלימודים ואיפה את עושה את הסטאז'.. אני לא למדתי באונ' תל אביב ואני עו"ד גירושין ואני בסדר גמור מבחינת עבודה ושוקלת בקרוב לפתוח משרד משלי . אני חושבת שזה מאוד משתנה וזה לא באמת לפי איפה אלא יותר איך...

קישורים נוספים

למי הכי מתאים ללמוד את המקצוע?
מידע על הלימודים במקצוע המסקרן
תואר שני במקצוע שימושי ומבוקש
מה כוללים הלימודים המתקדמים בתחום המשפט?

סגור