פורום לימודי משפטים

בהנהלת: מנהל פורום לימודי משפטים  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום משפטים יענה על שאלות ולבטים שונים בדרך אל התואר: מדוע ללמוד לימודי משפט? אילו שילובים ניתן לשלב עם לימודי משפטים? מה לומדים בלימודי המשפטים? האם עדיף תואר באוניברסיטה על פני התואר במכללה? ואולי זה בכלל להיפך? איפה ניתן לרכוש יותר ניסיון מעשי? איך עוברים את בחינות הלשכה? איך משפרים את הסיכויי למציאת התמחות "נחשבת" וטיפים לבחירת מסלול הלימודים וכן מהן דרישות הקבלה ומועדי הרישום ללימודים? הכל על הדרך להיות עו"ד מצליח, כאן בפורום לימודי משפטים. מומלץ וכדאי להתייעץ לפני קבלת החלטה כלשהי, אז אל תהססו.
מומלץ בחום

מנהל פורום לימודי משפטים

אדם | 18:31  17/08/09
ליאור היי ותודה מראש.. התקבלתי למכללה למינהל.. 1.אני מעוניין לדעת האם ישנם קורסי בחירה בשנה הראשונה למעט קורס המחשבים המוצע באתר ובאם כן אז אילו? 2. במכתב אשר נתקבל מהמוסד הנ"ל צויין שהתקבלתי לתואר LLB במשפטים אך לא צויינו שעות לימודים, יתרה מכך באתר המכללה רשום שישנם 4 מסלולים לשנה א. וכמובן שברצוני ללמוד במסלול בוקר. אשמח אם תוכל לסייע לי ע"פ ניסיונך. תודה מראש אדם אשכנזי
שלום רב וברוך הבא. אני בטוח שתהיה לך חווית לימודים מעניינת ונעימה כפי שאני וחבריי זכינו לה. 1. למיטב ידיעתי למעט מקרים חריגים לא מאפשרים להתחיל את קורסי הבחירה (מלבד מחשבים שנחשב קורס שיש בו ציונים טובים יחסית) למעט בחירה בין 2 או 3 חלופות של משפט אמריקאי או רומי. אני מציע שתרים טלפון למזכירות ובדוק זאת בצורה ישירה. 2. לגבי השתייכות למסלול, אני לא בטוח מתי שולחים מכתב מסודר ובו מערכת שעות וכו'. גם זאת אני מציע לבדוק ישירות מול המזכירות. השאלה היא אם כבר סיימו את השיבוצים (ואני מאמין שכן, למרות שיש עוד חודשיים ...). אני חושב ששלושה מסלולים הם בוקר ואחד של האקדמאים שהוא לא נחשב מסלול בוקר (לימודי יום שלם, לימודי ערב, לימודי שישי). אבל בדוק זאת במזכירות לקבלת תשובה מלאה. בהצלחה רבה

קישורים נוספים

למי הכי מתאים ללמוד את המקצוע?
מידע על הלימודים במקצוע המסקרן
תואר שני במקצוע שימושי ומבוקש
מה כוללים הלימודים המתקדמים בתחום המשפט?

סגור