פורום לימודי משפטים

בהנהלת: מנהל פורום לימודי משפטים  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום משפטים יענה על שאלות ולבטים שונים בדרך אל התואר: מדוע ללמוד לימודי משפט? אילו שילובים ניתן לשלב עם לימודי משפטים? מה לומדים בלימודי המשפטים? האם עדיף תואר באוניברסיטה על פני התואר במכללה? ואולי זה בכלל להיפך? איפה ניתן לרכוש יותר ניסיון מעשי? איך עוברים את בחינות הלשכה? איך משפרים את הסיכויי למציאת התמחות "נחשבת" וטיפים לבחירת מסלול הלימודים וכן מהן דרישות הקבלה ומועדי הרישום ללימודים? הכל על הדרך להיות עו"ד מצליח, כאן בפורום לימודי משפטים. מומלץ וכדאי להתייעץ לפני קבלת החלטה כלשהי, אז אל תהססו.
מומלץ בחום

מנהל פורום לימודי משפטים

שיר | 12:32  05/08/09
היי, אני מסיימת שנה א' ברמת גן בממוצע של 95 ורוצה לעבור למכללה למינהל. אבל הם מאוד מקשים.אני יכולה להעביר גליון ציונים מלא רק באמצע ספטמבר לערך,אבל בתאריך זה כבר מסתיימת ההרשמה לקורסי הבחירה ולקליניקות. אינני רוצה לעזוב את המכללה(גם אם הרמה בר''ג מדאיגה)להסתכן ולהישאר ללא קורסי בחירה. מה לדעתך עליי לעשות,יש אל מי לפנות? תודה,שיר
שלום רב. כנראה שלקליניקות באמת לא תוכלי להירשם (לדעתי כבר נסגרה ההרשמה בכל הקליניקות) אבל זה לא נורא כיוון שתוכלי להירשם לקליניקות לשנה ג' (ואגב, קליניקה זו לא חובה ושום דבר לא יקרה אם לא תהיה לך קליניקה ברזומה ...). לגבי קורסי בחירה, יש שבוע שינויים בדר"כ בשבוע השני של הסמסטר ובו אפשר להירשם לקורסים. יש לזכור שבדר"כ בשנה ב' לא נרשמים ליותר מחמישה-שישה קורסי בחירה כיוון שזו שנה עמוסה בקורסי חובה. גם אם היית נרשמת כמו כולם בשנה ב', לא היה לך מקום ברוב קורסי הבחירה כיוון שמי שעולה לשנה ב' בוחר אחרון בקורסי בחירה (לאחר תואר שני, שנה ד' ושנה ג'). לדעתי אפשר להירשם גם לסמינרים בשבוע זה. לא בטוח שזה חכם לקחת סמינר בשנה ב'. בכל מקרה פני למזכירות משפטים או למרכז ייעוץ שיבררו בשבילך. בהצלחה רבה
מדור על כשלושה קורסים בסך הכל. את בכלל לא חייבת להיות בקליניקה חוץ מזה אל תדאגי יש קורסים גמישים ומרצים גמישים שיצרפו אותך לקורס בחירה גם אם לא נרשמת מבעוד מועד. אני מאמינה שהכל יסתדר אף אחד לא ישאיר אותך בלי קורסים תעברי בלי לחשוב פעמיים כדי שלא תצטערי אח"כ

קישורים נוספים

למי הכי מתאים ללמוד את המקצוע?
מידע על הלימודים במקצוע המסקרן
תואר שני במקצוע שימושי ומבוקש
מה כוללים הלימודים המתקדמים בתחום המשפט?

סגור