פורום לימודי משפטים

בהנהלת: מנהל פורום לימודי משפטים  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום משפטים יענה על שאלות ולבטים שונים בדרך אל התואר: מדוע ללמוד לימודי משפט? אילו שילובים ניתן לשלב עם לימודי משפטים? מה לומדים בלימודי המשפטים? האם עדיף תואר באוניברסיטה על פני התואר במכללה? ואולי זה בכלל להיפך? איפה ניתן לרכוש יותר ניסיון מעשי? איך עוברים את בחינות הלשכה? איך משפרים את הסיכויי למציאת התמחות "נחשבת" וטיפים לבחירת מסלול הלימודים וכן מהן דרישות הקבלה ומועדי הרישום ללימודים? הכל על הדרך להיות עו"ד מצליח, כאן בפורום לימודי משפטים. מומלץ וכדאי להתייעץ לפני קבלת החלטה כלשהי, אז אל תהססו.
מומלץ בחום

מנהל פורום לימודי משפטים

גדי | 09:18  12/07/09
אני נוטה להרשם למרכז האקמי למשפטים ברמת גן, ידוע לך משהו על מקום זה? אשמח לשמוע ממך
ליאור פ | 21:18  13/07/09
שלום רב. השאלה שיש לשאול היא מדוע אתה נוטה ללמוד שם. יש להביא בחשבון עלויות שונות החל משכירת דירה, שכ"ל ומרחק נסיעה שתדרש לעשות. תלוי איפה אתה אתה גר. כמובן שהשיקולים החשובים ביותר הם הרמה האקדמית של המוסד. מדובר במוסד לימודים מכובד בעל שם ומוניטין טובים, סגל מרצים מגוון ובוגרים שהשתלבו במשרדים הטובים בארץ. אני חושב שיש לבחון לפחות עוד 2 מוסדות לימודים לפני שבוחרים מוסד. יש לזכור כי המוסדות שקשה להתקבל אליהן הם המכללה למנהל בראשל"צ והבינתחומי. הדבר מעיד על רמת הלומדים. מעבר לכך, אני חושב שראוי שתבקר ברמת גן בספריה או בקפטיריה ושאל בעצמך באופן ישיר סטודנטים שלומדים שם לגבי הרמה, ההשקעה בתלמידים הפרוייקטים שיש למקום וקליניקות שונות. כך תקבל תמונה מלאה יותר. בהצלחה רבה
מורן שרון | 11:07  04/08/09
לך למכללת הקריה האקדמית קרית אונו. מרצים מדהימים ויחס יוצא דופן. לא תתחרט

קישורים נוספים

למי הכי מתאים ללמוד את המקצוע?
מידע על הלימודים במקצוע המסקרן
תואר שני במקצוע שימושי ומבוקש
מה כוללים הלימודים המתקדמים בתחום המשפט?

סגור