פורום לימודי משפטים

בהנהלת: מנהל פורום לימודי משפטים  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום משפטים יענה על שאלות ולבטים שונים בדרך אל התואר: מדוע ללמוד לימודי משפט? אילו שילובים ניתן לשלב עם לימודי משפטים? מה לומדים בלימודי המשפטים? האם עדיף תואר באוניברסיטה על פני התואר במכללה? ואולי זה בכלל להיפך? איפה ניתן לרכוש יותר ניסיון מעשי? איך עוברים את בחינות הלשכה? איך משפרים את הסיכויי למציאת התמחות "נחשבת" וטיפים לבחירת מסלול הלימודים וכן מהן דרישות הקבלה ומועדי הרישום ללימודים? הכל על הדרך להיות עו"ד מצליח, כאן בפורום לימודי משפטים. מומלץ וכדאי להתייעץ לפני קבלת החלטה כלשהי, אז אל תהססו.
מומלץ בחום

מנהל פורום לימודי משפטים

אילנית תורג'מן | 08:25  24/12/08
האם ידוע למישהו האם קיים מסלול לימודי ערב באוניברסיטה במרכז? אני מעוניינת ללמוד משפטים תוך שילוב עם משרה מלאה ותינוקת אבל עם שכר לימוד שפוי? אין לי פסיכומטרי!!! האם עצם העובדה שאני מעל 30 נבטלת את הצורך בפסיכומטרי באיזשהו מוסד אוניברסיטאי? ואם כבר מכללה, איפה הכי מומלץ ללמוד בנחה שאין לי פסיכומטרי וממוצע הבגרות שלי הוא בין 85-90?
אין לימודי ערב במשפטים באוניברסיטאות ואין מצב שתתקבלי לבינתחומי או למכללה למינהל
אילנית תורג'מן | 10:48  24/12/08
מבין השלושה, על מה אתה ממליץ?
ערן | 14:09  24/12/08
אבל זה לא אומר הרבה
ליאור פ | 11:42  26/12/08
בהנחה שלא תוכלי להתקבל למכללה למנהל או לבינתחומי ובהנחה שרמת שאר המכללות סבירה ולאור נתונייך האישיים, אני ממליץ לבחור במכללה שנותנת לך את התוכנית הכי נוחה (ריכוז הלימודים למעט ימים, נגישות, מרחק מהבית וכד'). אני לא חושב שיש היום הבדל משמעותי בין רמת גן או שערי משפט. אני מכיר מישהי שמאוד הייתה מרוצה משערי משפט. שווה לנסוע בעצמך לביקור באמצע השבוע ולפטפט מעט עם תלמידים שלומדים בכל מוסד כדי להחליט. בהצלחה
חדש-ישן | 00:36  31/12/08
שימי לב! בעקבות גילך(מעל 30) יש הקלות מסוימות בקבלה גם אם זה לא מוצהר באופן גלוי... תמיד כדאי לנסות. אני מכיר כאלו שלומדים אפילו באוניברסיטת ת"א ויש להם בגרות ממוצעת וללא פסיכומטרי(כן כן גם אם אני מחדש למישהו זה נכון) תמיד כדאי לשלוח טפסי הרשמה ולצרף מכתב ואפילו קו"ח בו תפרטי על נסיונך המקצועי והאישי... כמו כן, אם עשית עבודות קהילתיות והתנדבת זה מאוד עוזר. יש סטודנטים בבין תחומי שלומדים משפטים אף ללא בגרות כלל! וזאת לאור ניסיונם האישי. לכן לא לוותר להגיש בקשה ולהתעקש! לרוב מצליחים! לגבי המכללות-מסלול ערב יש בקרית אונו,שערי משפט ור"ג. מבין שלושתן אין הבדל משמעותי, כל אחד יאמר אחרת לעניות דעתי קרית אונו מובילה לאחרונה וזאת לארו האוכלוסיה המגוונת והאיכותית שלומדת שם אבל זה לא משמעותי. כמו כן, אל תשימי לב לברבורים של אנשים יש עו"ד טובים מכל מוסדות הלימוד ומכולם ניתם להתקבל להתמחות טובה מכולם!!! בסופו של יום הכל יהיה תלוי בך...ציונים חשובים מאוד אך גם יכולת שיווק עצמי.. שוב לסיום לא לוותר היכן שאת רוצה ללמוד יש מצב שתתקבלי -גם לאוניברסיטה בגלל גילך יש הקלות גם אם לא מצהירים על כך באופן גלוי.. בשקט בשקט אם מתעקשים ניתן להתקבל גם למנהל וגם לבינתחומי וגם לאוניברסיטאות לפעמים אף ללא בגרות כלל!!( יש תקדימים). בכל אופן המון המון הצלחה!!! וכאמור הכל לדעתי בלבד....
חדש-ישן | 00:39  31/12/08
אגב אני למדתי בבר אלין אבל זה לא עקרוני-אוניברסיטה מעולה

קישורים נוספים

למי הכי מתאים ללמוד את המקצוע?
מידע על הלימודים במקצוע המסקרן
תואר שני במקצוע שימושי ומבוקש
מה כוללים הלימודים המתקדמים בתחום המשפט?

סגור