פורום לימודי משפטים

בהנהלת: מנהל פורום לימודי משפטים  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום משפטים יענה על שאלות ולבטים שונים בדרך אל התואר: מדוע ללמוד לימודי משפט? אילו שילובים ניתן לשלב עם לימודי משפטים? מה לומדים בלימודי המשפטים? האם עדיף תואר באוניברסיטה על פני התואר במכללה? ואולי זה בכלל להיפך? איפה ניתן לרכוש יותר ניסיון מעשי? איך עוברים את בחינות הלשכה? איך משפרים את הסיכויי למציאת התמחות "נחשבת" וטיפים לבחירת מסלול הלימודים וכן מהן דרישות הקבלה ומועדי הרישום ללימודים? הכל על הדרך להיות עו"ד מצליח, כאן בפורום לימודי משפטים. מומלץ וכדאי להתייעץ לפני קבלת החלטה כלשהי, אז אל תהססו.
מומלץ בחום

מנהל פורום לימודי משפטים

אדם | 13:28  21/11/08
הייי אני חושב ללמוד משפטים וראיית חשבון בקרייה האקדמית 1. האם שילוב זה מומלץ ?? 2. עד כמה יהיה השילוב הזה קשה ??? 3. היש סיכום קורסים ?? וספרי לימוד לשני החוגים ?? 4. האם אני חייב בהתמחות אם אני משלב עם לימודי משפטים ראיית חשבון ? 5. לדבר לי קצת על התואר למשפטים .... מה לומדים ... איך ... וכד'
תואר נוסף, במיוחד בתחומי הכלכלה, חשבונאות ומנהל עסקים מהווה ערך מוסף במיוחד בפירמות המובילות שעוסקות במשפט מסחרי, אזרחי, מיסוי, בנקים ותחומים שבהם ידע חוץ משפטי בתחומים הללו יכול לעזור רבות. מסתכלים אחרת על מי שמגיע לראיון התמחות עם 2 תארים. זה מראה על רצינות ועל יכולות גבוהות מבחינה אקדמית (כמובן בהנחה שהציונים טובים). מבחינת קושי, אין ספק שתיפול עלייך מעמסה כבדה (תרגילים ומבחנים בתחום ראיית החשבונאות) לצד המטלות הרגילות במשפטים. יהיה לך קשה לשלב עבודה לפחות בהתחלה ויש גם חשיבות לשאלה הם התארים מסונכרנים באופן דומה לאיך המכללה למנהל בראשון לציון בונה את המסלול (שווה לבדוק גם שם לפני שאתה סוגר על מקום). בדוק אם הקריה האקדמית מתאמת את תוכניות הלימודים והמבחנים בין 2 החוגים. לגבי סיכומים וספרי לימוד, צריך לבדוק אם המזכירות ועם אגודת הסטודנטים. אם תרצה להיות עו"ד תהיה חייב בהתמחות במשפטים. אם אתה רוצה רק את התואר כנלווה לראיית חשבון אז לא – אבל לא תוכל לעבוד כעו"ד. משפטים הוא תואר מצוין! תואר במשפטים נותן יתרון משמעותי- כלי עבודה שניתן ליישמו בכיוונים שונים ומגוונים זה מזה. מעבר לכך, תואר במשפטים נותן לנו ידע שיכול לעזור לנו בכל כך הרבה מצבים וכלים לניתוח חד של סיטואציות ואירועים. עם ידע משפטי נרחב תוכל להגדיל את אפשרויות התעסוקה שלך- למשל לעבוד כיועץ משפטי של חברות שונות שידע בתעשייה וניהול יכולים לתרום רבות. הלימודים מתפרסים על בערך 3 ימים שהשנתיים הראשונות נחשבות לקשות. תחומי הלימוד הם די מגוונים: פלילי, ציבורי, אזרחי- מסחרי, מעמד אישי וקורסים במגוון תחומים לאור ההתפתחות בתחום (היי-טק, רפואה ומשפט, אינטרנט ומשפט ועוד). בהצלחה רבה

קישורים נוספים

למי הכי מתאים ללמוד את המקצוע?
מידע על הלימודים במקצוע המסקרן
תואר שני במקצוע שימושי ומבוקש
מה כוללים הלימודים המתקדמים בתחום המשפט?

סגור