פורום לימודי משפטים

בהנהלת: מנהל פורום לימודי משפטים  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום משפטים יענה על שאלות ולבטים שונים בדרך אל התואר: מדוע ללמוד לימודי משפט? אילו שילובים ניתן לשלב עם לימודי משפטים? מה לומדים בלימודי המשפטים? האם עדיף תואר באוניברסיטה על פני התואר במכללה? ואולי זה בכלל להיפך? איפה ניתן לרכוש יותר ניסיון מעשי? איך עוברים את בחינות הלשכה? איך משפרים את הסיכויי למציאת התמחות "נחשבת" וטיפים לבחירת מסלול הלימודים וכן מהן דרישות הקבלה ומועדי הרישום ללימודים? הכל על הדרך להיות עו"ד מצליח, כאן בפורום לימודי משפטים. מומלץ וכדאי להתייעץ לפני קבלת החלטה כלשהי, אז אל תהססו.
מומלץ בחום

מנהל פורום לימודי משפטים

דודי | 15:23  12/10/08
כבר שנים רבות אני חושב על כך כאופציה .תמיד חלמתי ללמוד משפטים .היום הרצון שלי גבר לדעתי רהע עכול לשמש כמשפטן טוב אפילו טוב מאוד . הבעיה היחידה שיש לי פחד מולד ממבחנים בעיה של לחץ מבחנים שמתגלה במהלך מבחנים . אין לי פסיכומטרי אני בן 34.5 ותעודת בגרות מלאה אך בסיסית . אשמח לדעת איך מגשימים את החלום להיות עורך דין ומי מוכן ללוות אותי בצעדי מהתחלה עד הסוף. אשמח לשמוע הצעות דודי
עלמה | 15:49  12/10/08
תבדוק בקריית אונו, ובשערי משפט, במרכז האקדמי למשפט ועסקים (רמת-גן) - מקסימום יגידו לך - לא. לדעתי שווה לך לנסות ואולי תהייה מופתע לטובה.
דודי שלום ברוב המכללות תנאי הקבלה דורשים גם פסיכומטרי. למשל במכללה למנהל יתקבלו המועמדים בעלי הנתונים הגבוהים ביותר מבין אלה: בגרות מלאה בממוצע משוקלל 90 ומעלה, ציון פסיכומטרי 600 ומעלה וציון 111 ומעלה בחלק של האנגלית בפסיכומטרי. הערה: ככל שהבגרות גבוהה יותר, אזי תיתכן קבלה עם פסיכומטרי נמוך יותר ולהיפך. ככל שהפסיכומטרי גבוה יותר כך תיתכן קבלה עם ממוצע בגרות נמוך יותר. כמובן שהכל כפוף לשק"ד וועדת הקבלה של ביה"ס למשפטים. במכללה למנהל ישנה אופציה של שער פתוח. לא אפרט כאן, אך ייתכן שתוכל להתחיל ללמוד על תנאי ורק אם תעבור סף מסוים של ציונים תוכל להמשיך. לשם כך אנא התקשר או כנס למכללה למנהל: לשאלות או בירורים בנוגע לקבלה, מסלולי לימוד, מלגות: במרכז הייעוץ של המכללה למנהל בטלפון 9634103 -03 כל המידע הנדרש, כולל תנאי רישום, של המכללה למנהל: http://yedion.colman.ac.il/~colman/1rish המכללה מציע למי שזקוק לכך חונכים בקורסים שונים וליווי צמוד. בסופו של דבר, מי שמשקיע יוכל להצליח ולהשתלב במקצוע. אולי יהיה שווה לך לנסות ולהשקיע בפסיכומטרי. בהצלחה רבה

קישורים נוספים

למי הכי מתאים ללמוד את המקצוע?
מידע על הלימודים במקצוע המסקרן
תואר שני במקצוע שימושי ומבוקש
מה כוללים הלימודים המתקדמים בתחום המשפט?

סגור