פורום לימודי משפטים

בהנהלת: מנהל פורום לימודי משפטים  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום משפטים יענה על שאלות ולבטים שונים בדרך אל התואר: מדוע ללמוד לימודי משפט? אילו שילובים ניתן לשלב עם לימודי משפטים? מה לומדים בלימודי המשפטים? האם עדיף תואר באוניברסיטה על פני התואר במכללה? ואולי זה בכלל להיפך? איפה ניתן לרכוש יותר ניסיון מעשי? איך עוברים את בחינות הלשכה? איך משפרים את הסיכויי למציאת התמחות "נחשבת" וטיפים לבחירת מסלול הלימודים וכן מהן דרישות הקבלה ומועדי הרישום ללימודים? הכל על הדרך להיות עו"ד מצליח, כאן בפורום לימודי משפטים. מומלץ וכדאי להתייעץ לפני קבלת החלטה כלשהי, אז אל תהססו.
מומלץ בחום

מנהל פורום לימודי משפטים

שלום לכולם, חזרתי עכשיו מטיול גדול בהודו ישר לקראת לימודי משפטים. חשוב לציין שאני גר ברעננה. יש לי ממוצע בגרות באזור ה-90 בלי פסיכומטרי ולכן הבין תחומי ומנהל יורדים מהפרק. נשארתי כרגע עם מכללת נתניה ור"ג (שאר המכללות לא נראו לי). הייתי לפני כמה ימים ביום פתוח בנתניה ואני חייב לציין שמבנה המכללה הרשים אותי לטובה בניגוד לר"ג שפשוט לא נראה כמו קמפוס, הבנתי ש2 המוסדות יחסית באותה רמה גם מבחינת שכר. לכן אשמח לקבל תגובות מתלמידים (לא חייב שנה א) על מכללת נתניה ור"ג. כרגע אני נוטה יותר ללכת על מכללת נתניה בגלל הרושם הראשוני. אני כבר אומר מראש שאני לא רוצה לדחות את הלימודים בשנה בשביל לנסות להתקבל לבין תחומי/מנהל. בתודה מראש רועי
ישראל 113 | 09:15  12/08/08
יש לי לא מעט חברים שסיימו שם את לימודי המשפטים שלהם והם היו מרוצים מאד וכיום הם עו"ד מובילים
ירון | 18:00  12/08/08
כשישראל מתכוון לעורכי דין מובילים הוא מתכוון למובילים, במובן של הובלות...הם סיימו את לימודיהם בנתניה וכיום הם עוסקים בהובלות/העברת חפצים מדירה לדירה- moving בקיצור

קישורים נוספים

למי הכי מתאים ללמוד את המקצוע?
מידע על הלימודים במקצוע המסקרן
תואר שני במקצוע שימושי ומבוקש
מה כוללים הלימודים המתקדמים בתחום המשפט?

סגור