פורום לימודי משפטים

בהנהלת: מנהל פורום לימודי משפטים  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום משפטים יענה על שאלות ולבטים שונים בדרך אל התואר: מדוע ללמוד לימודי משפט? אילו שילובים ניתן לשלב עם לימודי משפטים? מה לומדים בלימודי המשפטים? האם עדיף תואר באוניברסיטה על פני התואר במכללה? ואולי זה בכלל להיפך? איפה ניתן לרכוש יותר ניסיון מעשי? איך עוברים את בחינות הלשכה? איך משפרים את הסיכויי למציאת התמחות "נחשבת" וטיפים לבחירת מסלול הלימודים וכן מהן דרישות הקבלה ומועדי הרישום ללימודים? הכל על הדרך להיות עו"ד מצליח, כאן בפורום לימודי משפטים. מומלץ וכדאי להתייעץ לפני קבלת החלטה כלשהי, אז אל תהססו.
מומלץ בחום

מנהל פורום לימודי משפטים

עמית | 04:53  02/08/08
לכל הסטודנטים שלומדים במכללות הפרטיות , מה הסיכויים לקבל מלגות ? לאדם ממוצע יש אפשרות לעמוד בשכר לימוד גבוה ? זאת המשוכה היחידה ביני לבין הלימודים , אשמח אם מישהו יאמר לי שיש סיכוי ללמוד בלי לפשוט את הרגל ... תודה
כן. רוב הסטודנטים הם אנשים ממוצעים ואדם רגיל יכול ללמוד - אבל הוא צריך לעבוד!!! וקשה. לשלב לימודים עם עבודה, זה לא פשוט אבל בהחלט אפשרי. מנסיון. חוץ מזה יש הלוואות סטודנטים שמיועדות לתשלום אחרי הלימודים - וזו השקעה בעתיד שלך ובהחלט שווה לעשות את זה. יש כל מיני מלגות לחיילים משוחררים, לוחמים, על בסיס עדתי (ארגון יוצאי גלות כזו או אחרת) תחפש כמו שצריך, אתה יכול להיות מופתע מה יש בחוץ. למצטיינים יש מלגות הצטיינות פה ושם - אבל לא הייתי בונה על זה. ויש גם מלגות על בסיס סוציו-אקונומי אבל בשביל זה אתה צריך להיות הרבה פחות מאדם ממוצע. אבל קודם כל - אתה צריך לרצות את זה מאד ולדעת שזה דורש הרבה מאמץ.
ליאור פ | 23:00  03/08/08
השלאה הזו עלתה כבר מספר פעמים בפורום. אין ספק ששכר הלימוד במכללות הוא מאוד גבוה. מאידך זו השקעה חד פעמית שאת פירותיה קוצרים לאורך זמן. אני ממליץ מאוד לא לעבוד או לעבוד מעט בשנה הראשונה וגם בשנייה ולהקדיש את הזמן ללימודים, כי אלה השנתיים הקריטיות ביותר. ההתמחויות הטובות נסגרות על סמך ציונים אלה, התקבלות לתוכניות שונות וייחודיות שכל מוסד מציע, מביאות בחשבון הצטיינות בשנתיים הראשונות וכד'. מלגה- יהיה קשה להשיג. המכללה למנהל בראשון לציון, כן מציע מלגות לתלמידים מצטיינים ומעניקה תמריצים כספיים על השתתפות בכל מיני תוכניות ייחודיות. שווה לברר. לשאלות או בירורים בנוגע לקבלה, מסלולי לימוד, מלגות: במרכז הייעוץ של המכללה למנהל בטלפון 9634103 -03 כל המידע הנדרש, כולל תנאי רישום, של המכללה למנהל: http://yedion.colman.ac.il/~colman/1rish בהצלחה

קישורים נוספים

למי הכי מתאים ללמוד את המקצוע?
מידע על הלימודים במקצוע המסקרן
תואר שני במקצוע שימושי ומבוקש
מה כוללים הלימודים המתקדמים בתחום המשפט?

סגור