פורום לימודי משפטים

בהנהלת: מנהל פורום לימודי משפטים  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום משפטים יענה על שאלות ולבטים שונים בדרך אל התואר: מדוע ללמוד לימודי משפט? אילו שילובים ניתן לשלב עם לימודי משפטים? מה לומדים בלימודי המשפטים? האם עדיף תואר באוניברסיטה על פני התואר במכללה? ואולי זה בכלל להיפך? איפה ניתן לרכוש יותר ניסיון מעשי? איך עוברים את בחינות הלשכה? איך משפרים את הסיכויי למציאת התמחות "נחשבת" וטיפים לבחירת מסלול הלימודים וכן מהן דרישות הקבלה ומועדי הרישום ללימודים? הכל על הדרך להיות עו"ד מצליח, כאן בפורום לימודי משפטים. מומלץ וכדאי להתייעץ לפני קבלת החלטה כלשהי, אז אל תהססו.
מומלץ בחום

מנהל פורום לימודי משפטים

סטודנט לכלכלה | 03:32  04/07/08
שלום, אני סטודנט שמסיים שנה א בכלכלה בפתוחה, הבגרות והפסיכומטרי שלי בינוניים, אני רוצה לגעת אם העובדה שאני בוגר שנה א בממוצע 75 יעזור לי התקבל למשפטים ללא שיפור בגרויות או פסיכומטרי. ראוי לציין שאני לא מעוניין בהסבה אלה בעוד תואר במקביל. ובכלל האם אני יהיה זכאי למילגות למשל אצלכם עקב הנסיון האקדמאי שלי. ובכלל שמעתה על המרכז האקדמי כרמל בחיפה? מה יש לך להגיד עליו? זה גם מכללה פרטית?
ליאור פ | 00:17  06/07/08
שלום רב הריני להביא לידיעתך את תנאי הקבלה ללימודי משפטים במכללה למנהל: תנאים לקבלה אוטומטית: 1. בעלי תואר מוסמך ומעלה מאוניברסיטה (בארץ או בחו"ל המוכרת על ידי המועצה להשכלה גבוהה.( 2. ציון בחינה פסיכומטרית 700 ומעלה, ציון 111 ומעלה בחלק האנגלית, ותעודת בגרות מלאה. 3. תעודת בגרות מלאה בממוצע משוקלל 95 ומעלה, ציון בחינה פסיכומטרית 620 ומעלה, וציון 120 ומעלה בחלק האנגלית במבחן הפסיכומטרי. 4. תעודת בגרות מלאה בממוצע משוקלל 103 ומעלה וציון 211 ומעלה באמי"ר. תנאי רישום אחרים: המועמדים בעלי הנתונים הגבוהים ביותר מבין אלה: 1. בגרות מלאה בממוצע משוקלל 90 ומעלה, ציון פסיכומטרי 600 ומעלה וציון 111 ומעלה בחלק של האנגלית בפסיכומטרי. הערה: ככל שהבגרות גבוהה יותר, אזי תיתכן קבלה עם פסיכומטרי נמוך יותר ולהיפך. ככל שהפסיכומטרי גבוה יותר כך תיתכן קבלה עם ממוצע בגרות נמוך יותר. כמובן שהכל כפוף לשק"ד וועדת הקבלה של ביה"ס למשפטים. 2. בעל תואר ראשון קודם (מוכר) בממוצע של 75 ומעלה. רק אם יהיה לך תואר ראשון בממוצע 75, יהיה לכך תועלת. ולא, תצטרך לעמוד בתנאי הקבלה הנוספים שפורטו. מלגות- בדר"כ על בסיס הצטיינות. לאיזה נסיון אקדמאי אתה מתכוון? שנה ראשונה בכלכלה לא תזכה אותך במלגות. לשאלות או בירורים בנוגע לקבלה, מסלולי לימוד, מלגות: במרכז הייעוץ של המכללה למנהל בטלפון 9634103 -03 כל המידע הנדרש, כולל תנאי רישום, של המכללה למנהל: http://yedion.colman.ac.il/~colman/1rish את המרכז האקדמי בכרמל אני לא מכיר. לא בטוח שכדאי להמר על מקום חדש שטרם התגבש ויצר לעצמו שם רציני בשוק. בהצלחה
בוריס | 15:24  06/07/08
מה נסגר אתך? סיימת שנה ראשונה בפתוחה עם ממוצע 75 ואתה חושב שמגיע לך מילגות וכו'??? חחח...אתה מדבר כאילו סיימת שנה ראשונה בעברית עם ממוצע 90 (: אני מציע לך לברר את תנאי הקבלה של אוניברסיטת ג'נין...

קישורים נוספים

למי הכי מתאים ללמוד את המקצוע?
מידע על הלימודים במקצוע המסקרן
תואר שני במקצוע שימושי ומבוקש
מה כוללים הלימודים המתקדמים בתחום המשפט?

סגור