פורום לימודי משפטים

בהנהלת: מנהל פורום לימודי משפטים  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום משפטים יענה על שאלות ולבטים שונים בדרך אל התואר: מדוע ללמוד לימודי משפט? אילו שילובים ניתן לשלב עם לימודי משפטים? מה לומדים בלימודי המשפטים? האם עדיף תואר באוניברסיטה על פני התואר במכללה? ואולי זה בכלל להיפך? איפה ניתן לרכוש יותר ניסיון מעשי? איך עוברים את בחינות הלשכה? איך משפרים את הסיכויי למציאת התמחות "נחשבת" וטיפים לבחירת מסלול הלימודים וכן מהן דרישות הקבלה ומועדי הרישום ללימודים? הכל על הדרך להיות עו"ד מצליח, כאן בפורום לימודי משפטים. מומלץ וכדאי להתייעץ לפני קבלת החלטה כלשהי, אז אל תהססו.
מומלץ בחום

מנהל פורום לימודי משפטים

שלום ליאור דבר ראשון רציתי להביע את הערכתי על מה שאתה עושה כאן. אחלה פורום. אני מתחיל השנה ללמוד במכללה למנהל. אני מתלבט בין מסלול רגיל לבין משפטים-כלכלה התמחות במימון. תוכל להסביר לי בבקשה מה זה אומר מימון ? ואיך זה מתקשר למשפטים ? (אני מניח שזה הולך ביחד טוב אבל תוכל לפרט לי בדיוק מה הקשר ?, והאם כדאי להשקיע בתואר המשולב הזה) דבר שני, יש לי תואר הנדסאי אלקטרוניקה והרבה אומרים לי שזה יכול ללכת טוב ביחד עם משפט עסקי. אינני חושב שיש קשר ביניהם. האם בתור מישהו שבקיא בתחום המשפט כמו שאני מבין, תוכל להביע את דעתך לגבי זה ? תודה
ליאור פ | 00:37  02/05/08
קודם כל תודה ובהצלחה במכללה. אם אני מבין נכון אז בשנה"ל יש תואר משולב משפטים וכלכלה או משפטים ומנהל עסקים עם התמחות בחשבונאות. לגבי התמחות במימון, אני אפנה אותך למרכז הייעוץ של המכללה בטלפון 9634103 -03. ישמחו לענות לך באופן פרטני על השאלה הזו. באופן עקרוני, אני יכול לומר שתואר משולב דורש השקעה עצומה, אבל אין ספק שמשתלמת, כיוון שפותחת עוד דלתות ומעניקה לך יכולות שעולות על בוגר משפטים ממוצע. ידע בשוק ההון הוא דבר מאוד מבוקש היום ומציעים תנאים מעולים למי שמגיע לעולם העבודה עם ידע משפטי משולב בידע עסקי או תואר בחשבונאות. אם יש לך את הזמן, אז אני בעד. לגבי תואר הנדסאי באלקטרוניקה. על פניו אני לא רואה קשר. לפחות לא קשר ישיר. אולי אם תתעסק בפטנטים או תעבוד במחלקה משפטית של חברות היי-טק הידע שלך יוכל לעזור לך. אבל ידע בלוחות אם, לא יכול לעזור לך לנסח חוזה או לחקור עד על התצהיר שלו. אבל, תפתיע אותי. החיים עולים על כל דמיון. בהצלחה רבה ליאור

קישורים נוספים

למי הכי מתאים ללמוד את המקצוע?
מידע על הלימודים במקצוע המסקרן
תואר שני במקצוע שימושי ומבוקש
מה כוללים הלימודים המתקדמים בתחום המשפט?

סגור