פורום לימודי משפטים

בהנהלת: מנהל פורום לימודי משפטים  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום משפטים יענה על שאלות ולבטים שונים בדרך אל התואר: מדוע ללמוד לימודי משפט? אילו שילובים ניתן לשלב עם לימודי משפטים? מה לומדים בלימודי המשפטים? האם עדיף תואר באוניברסיטה על פני התואר במכללה? ואולי זה בכלל להיפך? איפה ניתן לרכוש יותר ניסיון מעשי? איך עוברים את בחינות הלשכה? איך משפרים את הסיכויי למציאת התמחות "נחשבת" וטיפים לבחירת מסלול הלימודים וכן מהן דרישות הקבלה ומועדי הרישום ללימודים? הכל על הדרך להיות עו"ד מצליח, כאן בפורום לימודי משפטים. מומלץ וכדאי להתייעץ לפני קבלת החלטה כלשהי, אז אל תהססו.
מומלץ בחום

מנהל פורום לימודי משפטים

רעות | 11:01  27/02/08
שלום אני סטודנטית למשפטים שנה שניה....השאלה שלי היא באיזה שלב כדאי שאתחיל לחפש לי התמחות? ומה לגבי טרום התמחות האם שווה לי לחפש משרד כבר עכשיו בשנה שניה ? תודה מראש על התשובה ויום טוב
ליאור פ | 19:45  28/02/08
שלום רב. קודם כל יש לי שאלה אלייך: מה את מחפשת? מה את שואפת? איפה את רואה את עצמך בעוד שנתיים? אם רוצה ללכת למשרדים הגדולים (Top 20) אז עכשיו זה כבר מתחיל להיות מאוחר.כלומר, רוב המשרדים הגדולים כבר סגרו או או-טו-טו סוגרים (למשל: פירון, זליגמן, הורביץ, הרצוג, מיתר, גולדפרב, ארנון וכו' וכו'). אז רצוי להקדים ככל האפשר ולשלוח קורות חיים + המלצות!! מאוד חשוב. כנ"ל לגבי פרקליטויות. כמה שיותר מוקדם יותר טוב (למרות שהפרקליטויות סוגרות בדר"כ באזור סוף שנה ב'). אם את מחפשת משרד בינוני ומטה, אז לא דחוף, אך אין שום סיבה שלא לשלוח קורות חיים במיוחד אם יש לך במה להתהדר (ציונים גבוהים, תואר נוסף, ניסיון תעסוקתי טוב וכמובן – מכתבי המלצה). אם את לא סגורה עדיין- לא על כיוון ולא על אופי של משרד – אז אין מה למהר אבל שווה להתחיל ללכת לראיונות ולעבור כמה ראיונות כדי להשתפשף ואולי תוך כדי תקבלי מושג יותר טוב מה מתאים לך. טרום התמחות- יש משרדים שדורשים חצי שנת טרום בכל מקרה, אז אין מה למהר. בכל מקרה, אני ממליץ על טרום (אני הייתי בטרום) ואם יש משהו שמעניין אותך כרגע, שווה לחפש משרדים שמחפשים סטודנטים לטרום. בהצלחה

קישורים נוספים

למי הכי מתאים ללמוד את המקצוע?
מידע על הלימודים במקצוע המסקרן
תואר שני במקצוע שימושי ומבוקש
מה כוללים הלימודים המתקדמים בתחום המשפט?

סגור