פורום לימודי אומנות

בהנהלת: אביתר שטרן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת פורום לימודי אומנות היא להוות מקום בו יישאלו כל השאלות הנוגעות ללימודי אמנות בארץ ובחו"ל. בנוסף יעסוק הפורום בכל הנושאים הקשורים במישרין או בעקיפין לתערוכות,גלריות ,מוזיאונים והתלבטויות הסטודנטים לעתיד לגבי עתידם המקצועי בתחום האמנות.

אביתר שטרן

אביתר שטרן ,מנהל מכללת ביטוי לאמנות ועיצוב,אמן בינלאומי

sarina | 13:21  23/01/12
אני מתלבטת לגבי מסלולי לימוד אמנות. מצד אחד, אם משלמים כ"כ הרבה כסף אני רוצה לצאת עם תואר ביד, מצד שני אני רוצה מקצוע שאפשר להתפרנס ממנו. קונפליקט האמן הקלאסי.. מאחר ואני לא קורצתי מהחומר הזוהר של בצלאל או שנקר, יש למישהו המלצות בשבילי על מוסד מתאים באזור המרכז?
אילנה | 09:35  24/01/12
הי, הדילמה לגבי האמן כנראה תלווה אותך במשך כל הלימודים וגם אחרי. זה לא תחום שמתעשרים ממנו באופן מיידי. יש בארץ לא מעט אמנים שמתפרנסים מאוד מאוד יפה אבל זה לוקח זמן עד שצוברים כזה מוניטין. בכל מקרה לגבי מקום הלימודים – תנאי הקבלה במדרשה לאמנות לא קלים ותצטרכי להתאמץ כמו בבצלאל ושנקר לפחות אבל חוויית הלימודים תהיה די שונה כי היחס הוא מאוד אישי ומלווה שם. שווה לך לבדוק (וחוצמזה שבמסגרת התואר שלהם מוציאים גם תעודת הוראה שהיא מאוד יעילה בשנים הראשונות לפני שמרווחים הרבה רק מאמנות). בהצלחה !
נילי | 12:58  25/01/12
היי אני לומדת במקום שנותן במסגרת הלימודים גם תעודה של מעצב גרפי וגם תעודה של מדריך אמנות בנוסף לתואר באמנות זה ממש מתאים לי
אם את מחפשת מקום באוירה אחרת, יותר מעצימה ופחות מסרסת, אני יכול להמליץ על ביה"ס "הקוביה" בירושלים. זה בי"ס קטן ואינטימי, שמלמד אותך את הפרקטיקה ומספק חוויית יצירה פתוחה ומעודדת. יש לך שם אופציה של לימודים עם תואר וגם לימודי תעודה. שווה לבדוק
מנהל פורום לימודי אמנות | 15:18  14/06/12
אני יכול לספר לך כמובן על כל המכללות ובתי הספר לאמנות בית ברל ,בצלאל ועוד.... אבל במכללת ביטוי לאמנות ועיצוב לומדים קורסים בעיצוב גרפי כדי לצאת עם מקצוע בגרפיקה כמו כן לומדים קורסים בפסיכולוגיה כדי להמשיך לטיפול באמנות. לשיקולך
סגור