פורום לימודי רפואה

בהנהלת: ד"ר משה כהן  |  מסר למנהל/ת הפורום
לכל המתעניינים בלימודי רפואה, רפואת שיניים שלום בפורום זה תמצאו מידע עדכני בנוגע ללימודי רפואה באוניברסיטאות השונות בישראל ובחו"ל. תוכלו להפנות שאלות הנוגעות בתנאי הקבלה לאוניברסיטאות השונות, עלויות שכר לימוד ומחיה, ובנוסף בנוגע לחיים שלאחר לימודי הרפואה (מבחני רישוי וכו').
מומלץ בחום
 
ד"ר משה כהן

מנהל הפורום הוא ד"ר משה כהן, רופא ובעלים של חברה בינלאומית המכינה סטודנטים ללימודי רפואה בחו"ל מכוון ומייעץ למאות סטודנטים בשנה ומקבל מידע עדכני ושוטף ממאות תלמידיו אשר לומדים באוניברסיטאות שונות בעולם.

 
היי, שמי סתיו, אני עושה תואר ראשון במדעי בעלי החיים בפקולטה לחקלאות של האוני' העברית. רציתי לדעת פרטים על לימודי רפואה באירופה (איטליה,רומניה,מולדובה..) מה הדרישות, האם צריך לעבור מכינה,מבחנים מסוימים, כמה שנים זה האם יש הקלה לבעלי תואר ראשון במדעי החיים.וטווח המחירים בערך בכל מקום? אשמח לכמה שיותר פרטים :)
היי, שמי וגדי, אני עושה תואר ראשון בסיעוד רציתי לדעת פרטים על לימודי רפואה באירופה (איטליה,רומניה,מולדובה..) מה הדרישות, האם צריך לעבור מכינה,מבחנים מסוימים, כמה שנים זה האם יש הקלה לבעלי תואר ראשון במדעי החיים.וטווח המחירים בערך בכל מקום?
היי סתיו קיימות 2 אופציות - תוכנית 4 שנתית לבעלי תואר ראשון בקפריסין או בפולין או תוכנית 6 שנתית במבחר אוניברסיטאות באירופה. נשמח למסור מידע מפורט במספר 037511553
סגור