פורום לימודי רפואה

בהנהלת: ד"ר משה כהן  |  מסר למנהל/ת הפורום
לכל המתעניינים בלימודי רפואה, רפואת שיניים שלום בפורום זה תמצאו מידע עדכני בנוגע ללימודי רפואה באוניברסיטאות השונות בישראל ובחו"ל. תוכלו להפנות שאלות הנוגעות בתנאי הקבלה לאוניברסיטאות השונות, עלויות שכר לימוד ומחיה, ובנוסף בנוגע לחיים שלאחר לימודי הרפואה (מבחני רישוי וכו').
מומלץ בחום
 
ד"ר משה כהן

מנהל הפורום הוא ד"ר משה כהן, רופא ובעלים של חברה בינלאומית המכינה סטודנטים ללימודי רפואה בחו"ל מכוון ומייעץ למאות סטודנטים בשנה ומקבל מידע עדכני ושוטף ממאות תלמידיו אשר לומדים באוניברסיטאות שונות בעולם.

 
טומי | 13:14  06/07/10
שלום רב שמי טומי ,בן 30 . כיום מסיים תואר בראיית חשבון. שמעתי שקיימת תוכנית 4 שנתית ללימודי רפואה לבעלי תואר ראשון אבל בתנאי שהמועמד יסיים לפני ההרשמה את 7 מקצועות ליבה. אני מאוד רוצה לנסות אבל השאלה האם הגיל יהווה חסם כלשהו? BR Tommy
ד"ר כהן | 11:51  08/07/10
שלום לכל אונ המדיניות שלה בענין זה. צור קשר עם המוסדות הרלוונטים. בכל מיקרה אם תשובתם תאכזב תוכל תמיד לשקול לימודים בחול תודה משה
טומי | 15:16  08/07/10
שלום רב האם גיל 30 לא מאוחר מדי ? תודה
אני בת 31 וקצת. מנסה כעת להתקבל לאו ת"א לרפואה. בגיל 40 תמצא את עצמך אומר איזה חבל שבגיל 30 לא למדתי רפואה ואז באמת זה כבר מאוחר מאוד. אני אם ל-3 ילדים מוכנה עכשיו בגילי לממש את החלום הזה לאחר מימוש ההורות. לדעתי אל תוותר. בהצלחה.
הייתי שמחה לדבר איתך , בענין הורות ולימודים אפשרי בטלפון?
דנה | 12:36  22/07/10
האם זה ל א משנה באיזה תחום עשית תואר ראשון? זה יכול להיות גם בנושאים של מדעי החברה וכדומה?
סגור