פורום לימודי רפואה

בהנהלת: ד"ר משה כהן  |  מסר למנהל/ת הפורום
לכל המתעניינים בלימודי רפואה, רפואת שיניים שלום בפורום זה תמצאו מידע עדכני בנוגע ללימודי רפואה באוניברסיטאות השונות בישראל ובחו"ל. תוכלו להפנות שאלות הנוגעות בתנאי הקבלה לאוניברסיטאות השונות, עלויות שכר לימוד ומחיה, ובנוסף בנוגע לחיים שלאחר לימודי הרפואה (מבחני רישוי וכו').
מומלץ בחום
 
ד"ר משה כהן

מנהל הפורום הוא ד"ר משה כהן, רופא ובעלים של חברה בינלאומית המכינה סטודנטים ללימודי רפואה בחו"ל מכוון ומייעץ למאות סטודנטים בשנה ומקבל מידע עדכני ושוטף ממאות תלמידיו אשר לומדים באוניברסיטאות שונות בעולם.

 
בשורה לתושבי הצפון! מעכשיו, למעוננים להתקבל ללימודי רפואה בחו"ל, לא צריך להיות בנסיעות כל היום נפתחה מכינה בקבוצות קטנות בצפון לתחומי הכימיה, הביולוגיה והפזיקה קורס הכנה למבחני כניסה ללימודי רפואה בחו"ל קורס מיועד: • למי שמעוניין להצליח במבחני כניסה • למי שלא למד בתיכון את מקצועות הביולוגיה, הכימיה, הפיזיקה או לא למד את הנושאים הנדרשים במבחני כניסה וזקוק לרענון החומר • למי שמעוניין בתמיכה ולווי מקצועי בשנה ראשונה של לימודי רפואה מקצעות: - ביולוגיה, כולל אנטומיה ופיזיולוגיה באופן מורחב - כימיה, כולל ביוכימיה וביולוגיה מולקולרית מורחב - פיזיקה - שפה מקצועית (טרמינולוגיה) באנגלית או רוסית – בהתאם לשפת הלימודים שנבחרה איך נלמד: - לימודים בקבוצות קטנות: 4 – 8 משתתפים - שימוש בשיטות הוראה מגוונות על בסיס ניסיון רב שנים בהוראה - אפשרות לשיעורים פרטיים - התאמה לדרישות האוניברסיטה שנבחרה על ידי המשתתף - תרגול רב בשפה אנגלית או רוסית – בהתאם לשפת לימוד באוניברסיטה - "מרתונים" לפני מבחני כניסה מה מקבלים - ספרי לימוד להכנה למבחני כניסה המומלצים על ידי אוניברסיטה שנבחרה על ידי המשתתף - ספר תרגילים לפי דרישות מבחני כניסה לאוניברסיטה שנבחרה על ידי המשתתף - מילון מקצועי - בסוף כל שעור סיכום השיעור ומצגות על החומר שנלמד למעוניינים: בשנה ראשונה של לימודים באוניברסיטה: - ליווי במהלך השנה הראשונה של לימודים באוניברסיטה – מתוקשב: Skype, Whatsapp, Email. - כיתות לימוד וירטואליות של 2 - 3 סטודנטים - מפגשים פנים מול פנים במהלך חופשות סמסטר משך הלימודים 400 שעות מלאות ( לא אקדמאיות) ב-2 מסלולים: ארוך – 9 חודשים, קצר – 5 חודשים. פרטים באתר: http://www.futuredoctors.co.il/
סגור