פורום לימודי רפואה

בהנהלת: ד"ר משה כהן  |  מסר למנהל/ת הפורום
לכל המתעניינים בלימודי רפואה, רפואת שיניים שלום בפורום זה תמצאו מידע עדכני בנוגע ללימודי רפואה באוניברסיטאות השונות בישראל ובחו"ל. תוכלו להפנות שאלות הנוגעות בתנאי הקבלה לאוניברסיטאות השונות, עלויות שכר לימוד ומחיה, ובנוסף בנוגע לחיים שלאחר לימודי הרפואה (מבחני רישוי וכו').
מומלץ בחום

ד"ר משה כהן

מנהל הפורום הוא ד"ר משה כהן, רופא ובעלים של חברה בינלאומית המכינה סטודנטים ללימודי רפואה בחו"ל מכוון ומייעץ למאות סטודנטים בשנה ומקבל מידע עדכני ושוטף ממאות תלמידיו אשר לומדים באוניברסיטאות שונות בעולם.

צליל | 15:39  15/10/13
היי יש לי שאלה..אני ממש רוצה ללמוד רפואה באיטליה ואני חושב על המסלול באיטלקית אין לי שום רקע בשפה ורציתי לדעת אם זה ריאלי ללמוד שפה חדשה ותוך כמה זמן אפשר באמת להגיע לרמה שהשפה לא תהווה מכשול בלימודים? ואבן יש מישהו שנמצא כבר בתוכנית ויוכל לדבר איתי וקצת לשמוע ממקור ראשון מה צריך לעשות.. תודה מראש צליל
ד"ר משה כהן | 15:29  24/12/13
שלום, לדעתי האישית לימודי רפואה בשפה שאינה שפת האם שלך או שפתך השניה הם משמעותית קשים יותר. קיימות אופציות רבות ללימודי רפואה בשפה האנגלית. היה ותחליטי ללמוד רפואה באיטלקית רצוי לעבור קורס שפה שאורכו 6 חודשים עד שנה בהצלחה
סגור