פורום לימודי רפואה

בהנהלת: ד"ר משה כהן  |  מסר למנהל/ת הפורום
לכל המתעניינים בלימודי רפואה, רפואת שיניים שלום בפורום זה תמצאו מידע עדכני בנוגע ללימודי רפואה באוניברסיטאות השונות בישראל ובחו"ל. תוכלו להפנות שאלות הנוגעות בתנאי הקבלה לאוניברסיטאות השונות, עלויות שכר לימוד ומחיה, ובנוסף בנוגע לחיים שלאחר לימודי הרפואה (מבחני רישוי וכו').
מומלץ בחום

ד"ר משה כהן

מנהל הפורום הוא ד"ר משה כהן, רופא ובעלים של חברה בינלאומית המכינה סטודנטים ללימודי רפואה בחו"ל מכוון ומייעץ למאות סטודנטים בשנה ומקבל מידע עדכני ושוטף ממאות תלמידיו אשר לומדים באוניברסיטאות שונות בעולם.

לכל באי הפורום שלום, חברתי ואני מעוניינים ללמוד באחת ממדינות אירופה היא פיזוטרפיה ואני רפואה כללית. לי יש תעודת בגרות חלקית (צריך להשלים יחידה אחת) וללא פסיכומטרי ולחברת תעודת בגרות מלאה (למדה באורגוואי) וציון בספיכומטרי שעשתה, כמו כן עשתה מכינה בארץ למדעי החיים באונ' ת"א. שנינו מעוניינים להתחיל מכינה בעת הצורך בסוף השנה ולהתקבל ללימודים בשנה הבאה (אוקטובר 2014). השאלה שלי היא כזאת: איפה באירופה ישנן אוניברסיטאות שיש בהן פקולטות לרפואה ופיזותרפיה וכמובן יש אפשרות להתקבל אליהן? חשוב לציין שהתעודות מאותה איניברסיטא חייבות להיות מכובדות על ידי המשרדים הרלוונטיים בישראל שכן אנו מעוניינים לחזור לישראל בתום הלימודים. ישנם עוד פרמטרים שמאוד חשובים לנו כמו יוקר המחייה באותה המדינה והאפשרות לעבוד שכן ככל הנראה יהיה צורך בכך בהמשך הדרך (מגיעין ען הון עצמי של באזור 140-180 אלף שקל לשנינו). מקום שמאפשר חיים רמת חיים סבירה שתאפשר להתפתח במקום (הקמת משפחה וכו'). אשמח מאוד לעזרתכם.
שלום כדאי להתעניין בערי בירה לצורך שני התארים. כגון בודפשט, פראג התואר לרפואה כללית אורך 6 שנים ול פיזיותרפיה 4 שנים. המכינה שלנו רלוונטית לשני המקצועות ומתחילה בספטמבר 2013 לקבלת מידע נוסף צור קשר 037511553
סגור