פורום לימודי רפואה

בהנהלת: ד"ר משה כהן  |  מסר למנהל/ת הפורום
לכל המתעניינים בלימודי רפואה, רפואת שיניים שלום בפורום זה תמצאו מידע עדכני בנוגע ללימודי רפואה באוניברסיטאות השונות בישראל ובחו"ל. תוכלו להפנות שאלות הנוגעות בתנאי הקבלה לאוניברסיטאות השונות, עלויות שכר לימוד ומחיה, ובנוסף בנוגע לחיים שלאחר לימודי הרפואה (מבחני רישוי וכו').
מומלץ בחום

ד"ר משה כהן

מנהל הפורום הוא ד"ר משה כהן, רופא ובעלים של חברה בינלאומית המכינה סטודנטים ללימודי רפואה בחו"ל מכוון ומייעץ למאות סטודנטים בשנה ומקבל מידע עדכני ושוטף ממאות תלמידיו אשר לומדים באוניברסיטאות שונות בעולם.

dumbell  | 12:31  27/09/10
שלום חברה אני מעוניין בללמוד רפואה כללית השנה הבאה ברוסיה בסנט פטרסבורג. רציתי לקבל ייעוץ ומידע מפורט כמה שאפשר לגבי הלימודים ורמת החיים שמה..מהן העלויות ומה כוללות ? מה הם תנאי הקבלה ואיפה אפשר לגור. קראתי באתר לגבי הלימודים שמה אבל זה נראה לי כמו מידע כללי מדי אז רציתי לקבל את הייעוץ שלכם אם מישהו למד לומד או בכלל יודע את המידע שאני צריך לדעת. תודה רבה מעריך את העזרה  
ד"ר כהן | 04:02  02/10/10
שלום יש צורך בבגרות מלאה הכוללת מקצועות מדעיים או כתחליף, מכינה קדם רפואית. הנציג של האוניברסיטאות באיזור הוא ד"ר אורי ריסליק. אתה מעוניין בפרטי ההתקשרות שלו? בברכה ד"ר משה כהן
Argenin  | 12:09  03/10/10
כן בבקשה אם אפשר האימייל שלי : niggazhood@hotmail.com
סגור