פורום לימודי רפואה

בהנהלת: ד"ר משה כהן  |  מסר למנהל/ת הפורום
לכל המתעניינים בלימודי רפואה, רפואת שיניים שלום בפורום זה תמצאו מידע עדכני בנוגע ללימודי רפואה באוניברסיטאות השונות בישראל ובחו"ל. תוכלו להפנות שאלות הנוגעות בתנאי הקבלה לאוניברסיטאות השונות, עלויות שכר לימוד ומחיה, ובנוסף בנוגע לחיים שלאחר לימודי הרפואה (מבחני רישוי וכו').
מומלץ בחום
 
ד"ר משה כהן

מנהל הפורום הוא ד"ר משה כהן, רופא ובעלים של חברה בינלאומית המכינה סטודנטים ללימודי רפואה בחו"ל מכוון ומייעץ למאות סטודנטים בשנה ומקבל מידע עדכני ושוטף ממאות תלמידיו אשר לומדים באוניברסיטאות שונות בעולם.

 
ירין | 18:28  28/08/10
שלום, אני חייל שמשתחרר בקרוב.. ברצוני להתחיל ללמוד רפואה ברומניה, יש לנו אזרחות רומנית מכיוון שאבי נולד ברומניה ויש לכל המשפחה אזרחות רציתי לשאול: 1. אם יש לי ארחות רומנית, האם אני צריך לשלם על השכר לימוד? ואם כן מה טווח המחירים? 2. מה זה המבחן כניסה שצריכים לעבור? ומה הם התנאים? רק תעודת בגרות ואת המבחן הזה שאינני זוכר את שמו... 3. כמה זמן ייקח לי ללמוד רומנית ברמה טובה ולשפר את האנגלית ע"מ להתחיל ללמוד כמו שצריך ושאני לא אתקשה בלימודים מבחינה זו. תודה רבה על היחס ירין.
ד"ר כהן | 10:51  02/09/10
שלום שכר הלימוד אינו משתנה לאזרח. תנאי הקבלה בגרות מלאה ומבחן כניסה בביולוגיה, כימיה, פיזיקה, אנטומיה, פיזיולוגיה
סטודנט ברומניה | 13:16  09/10/10
ד"ר כהן מאוד מטעה אותך בתשובה שלו . אין ומעולם לא היה מבחן כניסה בביולוגיה , כימיה ופיזיקה כדי להתקבל לאוניברסיטאות לרפואה ברומניה. המבחן היחידי שיש זה מבחן שפה אנגלית. ד"ר כהן מעוניין שתעשה אצלו קורס ושתשלם לו הרבה מאוד כסף ולכן הוא מטעה אותך ואומר שיש מבחן כניסה . אך זה שקר ( תברר את העניין ).
סגור