פורום לימודי רפואה

בהנהלת: ד"ר משה כהן  |  מסר למנהל/ת הפורום
לכל המתעניינים בלימודי רפואה, רפואת שיניים שלום בפורום זה תמצאו מידע עדכני בנוגע ללימודי רפואה באוניברסיטאות השונות בישראל ובחו"ל. תוכלו להפנות שאלות הנוגעות בתנאי הקבלה לאוניברסיטאות השונות, עלויות שכר לימוד ומחיה, ובנוסף בנוגע לחיים שלאחר לימודי הרפואה (מבחני רישוי וכו').
מומלץ בחום

ד"ר משה כהן

מנהל הפורום הוא ד"ר משה כהן, רופא ובעלים של חברה בינלאומית המכינה סטודנטים ללימודי רפואה בחו"ל מכוון ומייעץ למאות סטודנטים בשנה ומקבל מידע עדכני ושוטף ממאות תלמידיו אשר לומדים באוניברסיטאות שונות בעולם.

אור ינאי | 22:02  23/02/10
שלום, אני בת 19 ,חיילת, עוד קצת פחות משנה אני משתחררת ומאז ומתמיד חלמתי להיות רופאה. הממוצע בגרות שלי הוא 108 והפסיכומטרי 721 , שאלה ציונים טובים לכל הדעות אך כמובן שזה לא מספיק ללימודי רפואה בארץ. תנאי הקבלה ללימודי רפואה בארץ הם פשוט מטורפים! ואני לא מבינה למה זה ככה. ויותר מזה, למה אף אחד לא פועל לשנות את זה. איך לא מפריע למדינה שסטודנטים טסים ללמוד רפואה בחול ?! הרי בכל אופן הם יהיו רופאים...ובסופו של דבר חלקם יחזרו לארץ ויהיו רופאים כאן. זה פשוט לא מסתדר לי. אם אתה יודע משהו שיכול טיפה להבהיר לי את העניין, אני אשמח מאוד! כי עכשיו אני משפרת מתמטיקה מ80 ב5 יחידות וחוץ מזה אני לא מתכננת לשפר שום ציון בגרות אחר, וגם לא את הפסיכומטרי. הזמן שלי יקר מדיי בשביל התנאים המוגזמים האלה. תודה מראש , אור
ד"ר כהן | 18:10  10/03/10
שלום התשובה היא כמו תמיד, תקציבית. סטודנט לרפואה הוטא הסטודנט היקר ביותר לכל מוסד אקדמאי ולכן מעדיפה המדינה שתטוסי לחו"ל בהצלחה
סגור