פורום לימודי רפואה

בהנהלת: ד"ר משה כהן  |  מסר למנהל/ת הפורום
לכל המתעניינים בלימודי רפואה, רפואת שיניים שלום בפורום זה תמצאו מידע עדכני בנוגע ללימודי רפואה באוניברסיטאות השונות בישראל ובחו"ל. תוכלו להפנות שאלות הנוגעות בתנאי הקבלה לאוניברסיטאות השונות, עלויות שכר לימוד ומחיה, ובנוסף בנוגע לחיים שלאחר לימודי הרפואה (מבחני רישוי וכו').
מומלץ בחום

ד"ר משה כהן

מנהל הפורום הוא ד"ר משה כהן, רופא ובעלים של חברה בינלאומית המכינה סטודנטים ללימודי רפואה בחו"ל מכוון ומייעץ למאות סטודנטים בשנה ומקבל מידע עדכני ושוטף ממאות תלמידיו אשר לומדים באוניברסיטאות שונות בעולם.

דניאל | 11:25  06/02/10
ד"ר כהן שלום, הייתי רוצה לדעת האם אתה ממליץ לעשות מכינה לפני בחינות הכניסה? שאלה חשובה, יש לי תעודת בגרות מלאה מלבד חצי היסטוריה - משמע לא מלאה, האם אתה חושב שיש סיכוי שהאוניברסיטה לא תבחין \ תתעלם מכך? האם בהכרח האוניברסיטה תבקש לראות בעיניים תעודה מקורית? יש איזשהוא מנוס מלעשות את הבגרות שוב פעם? אודה לך מאוד אם יש לך פתרון \ המלצה בשבילי...
ד"ר כהן | 19:43  10/02/10
שלום אין מנוס מהשלמת בגרות. אני בהחלט ממליץ על מכינה לצורך בחינות הכניסה ולצורך התמודדות טובה ונכונה עם השנים הפרהקליניות בחו"ל בברכה
מרואן אלקרינאוי | 14:46  24/05/11
שלום ד"ר אני מעוניין לדעת האם מחשבים את התואר ראשון שלי ברוקחות אם אשקול לימודי רפואה ברוסיה תודה
שלום לשם כך עלינו למסור את רשימת המקצועות שעברת ואת הציונים לאוניברסיטה הרלוונטית. סביר שתוכל לקבל פטורים מחלק מהקורסים בבית ספר לרפואה בברכה ד"ר משה כהן
שלום ד״ר אני יש לי ממוצע תואר ראשון 62.7 וסיימתי זאת בירדן בסך הכל נקודות 163 וארבע. שנים רצוף כולל סמסטרי קיץ ללא שנת שפה למדנו בשפת האנגלית ויש ציונים טובים ופחות טובים יש ציונים של70 ומעלה ויש קורסים שפחות אבל הציונים המינימאלים 50 למשל יש לי בילוגי65 כימייה 70 כימייה אורגנית 63 פיזיקה62 מתמטיקה 63 ומיקרובילוגיה 60 וכימייה תרופתית 50 ויש עוד כמה 
סגור