פורום לימודי רפואה

בהנהלת: ד"ר משה כהן  |  מסר למנהל/ת הפורום
לכל המתעניינים בלימודי רפואה, רפואת שיניים שלום בפורום זה תמצאו מידע עדכני בנוגע ללימודי רפואה באוניברסיטאות השונות בישראל ובחו"ל. תוכלו להפנות שאלות הנוגעות בתנאי הקבלה לאוניברסיטאות השונות, עלויות שכר לימוד ומחיה, ובנוסף בנוגע לחיים שלאחר לימודי הרפואה (מבחני רישוי וכו').
מומלץ בחום

ד"ר משה כהן

מנהל הפורום הוא ד"ר משה כהן, רופא ובעלים של חברה בינלאומית המכינה סטודנטים ללימודי רפואה בחו"ל מכוון ומייעץ למאות סטודנטים בשנה ומקבל מידע עדכני ושוטף ממאות תלמידיו אשר לומדים באוניברסיטאות שונות בעולם.

אשתי יוצאת לשליחות מטעם משרד ממשלתי במהלך שנת הלימודים הראשונה שלי ברפואה. האם ניתן לבצע את שנת הלימודים הראשונה מחו"ל? כלומר עמידה בחובות הבחינות והעבודות ורק לקבל פטור מחובת הנוכחות? יש לציין שעקב תואר קודם אני זכאי לפטור מקורסים רבים של שנה א.
ד"ר כהן | 13:24  21/01/10
שלום הדבר הנכון הוא לשאות ישירות את הפקולטה. לדעתי, מכיוון שנוכחות התירגולים המעשיים היא חובה, התשובה תיהיה שלילית בברכה
אבנר | 16:31  21/01/10
ד"ר כהן שלום, ראשית תודה על התשובה המהירה. האם אתה סבור שניתן ללמוד את השנה הראשונה באוניברסיטה בארה"ב (מדינת ניו יורק) ואז לחזור לארץ ולהמשיך את התוכנית בת"א? (או באוניברסיטה אחרת בארץ) אשתי תלמד באוניברסיטת סירקיוז בניו יורק.
אבנר | 23:57  21/01/10
ד"ר כהן שלום, ראשית תודה על התשובה המהירה. האם אתה סבור שניתן ללמוד את השנה הראשונה באוניברסיטה בארה"ב (מדינת ניו יורק) ואז לחזור לארץ ולהמשיך את התוכנית בת"א? (או באוניברסיטה אחרת בארץ) אשתי תלמד באוניברסיטת סירקיוז בניו יורק.
שלום המסלול עליו אתה שואל נישמע מסורבל ועשוי להיות בעייתי אני ממליץ לך להתעניין ישירות מול המזכירות לרפואה באוניברסיטה המבוקשת בברכה
סגור