פורום לימודי רפואה

בהנהלת: ד"ר משה כהן  |  מסר למנהל/ת הפורום
לכל המתעניינים בלימודי רפואה, רפואת שיניים שלום בפורום זה תמצאו מידע עדכני בנוגע ללימודי רפואה באוניברסיטאות השונות בישראל ובחו"ל. תוכלו להפנות שאלות הנוגעות בתנאי הקבלה לאוניברסיטאות השונות, עלויות שכר לימוד ומחיה, ובנוסף בנוגע לחיים שלאחר לימודי הרפואה (מבחני רישוי וכו').
מומלץ בחום

ד"ר משה כהן

מנהל הפורום הוא ד"ר משה כהן, רופא ובעלים של חברה בינלאומית המכינה סטודנטים ללימודי רפואה בחו"ל מכוון ומייעץ למאות סטודנטים בשנה ומקבל מידע עדכני ושוטף ממאות תלמידיו אשר לומדים באוניברסיטאות שונות בעולם.

קרן | 08:28  30/10/09
לאחר שנואשתי מהאפשרות להתקבל ללימודי רפואה בארץ,החלטתי לנסות את מזלי בחד מבתי הספר אשר מלמדים רפואה באנגלית. מבירורים אשר עשיתי עד כה לא הצלחתי להגיע ליידי החלטה. קיימות לא מעט אפשרויות לימודים,אך הבעיה היא בקבלת אינפורמציה לגבי רמתם של בתי הספר השונים.רוב המיידע שיש לי הוא מהנציגים השונים ומסטודנטים הלומדים באונ' השונות. הבעיה העיקרית במקורות אלו היא חוסר אובייקטיביות (מובנת) . לא הייתי רוצה לקבל את החלטתי על פי "חוק העדר" או על סמך מיידע סובייקטיבי. האם קיים מיידע נוסף ואובייקטיבי אשר יוכל לסייע לי בבחירה ?כוונתי לדירוג בלתי תלוי של בתי ספר לרפואה,רשימת הישגים של בתי ספר או כל מיידע אחר. בברכה קרן
שלום נתחיל מלהגיד שאת צודקת. קיימת דיסאינפורמציה רבה בנושא. אני ממליץ לעיין בדירוג אוניברסיטאות עולמי שמתפרסם מדי מספר חודשים. UNIVERSITY RANKING מעבר לכך את מוזמנת להגיע לפגישת ייעוץ שאינה כרורכה בתשלום בנושא. לתיאום: moshe@medicaldoctor.co.il בברכה ד"ר משה כהן
סגור