פורום לימודי רפואה

בהנהלת: ד"ר משה כהן  |  מסר למנהל/ת הפורום
לכל המתעניינים בלימודי רפואה, רפואת שיניים שלום בפורום זה תמצאו מידע עדכני בנוגע ללימודי רפואה באוניברסיטאות השונות בישראל ובחו"ל. תוכלו להפנות שאלות הנוגעות בתנאי הקבלה לאוניברסיטאות השונות, עלויות שכר לימוד ומחיה, ובנוסף בנוגע לחיים שלאחר לימודי הרפואה (מבחני רישוי וכו').
מומלץ בחום

ד"ר משה כהן

מנהל הפורום הוא ד"ר משה כהן, רופא ובעלים של חברה בינלאומית המכינה סטודנטים ללימודי רפואה בחו"ל מכוון ומייעץ למאות סטודנטים בשנה ומקבל מידע עדכני ושוטף ממאות תלמידיו אשר לומדים באוניברסיטאות שונות בעולם.

דני | 18:50  25/10/09
אני בחור ישיבה ללא השכלה אקדמאית. יש לי הסמכה לרבנות, שבארה"ב מוכרת לתואר ראשון. מה אני אמור לעשות בשביל להתקבל ללימודים בניו יורק? והאם יש קורסים שהאוניברסיטאות מוותרות עליהם?
שלום תואר שאינו במקצועות הפרה קליניים-ביולוגיה, כימיה וכו אינו מקדם את קבלתך ללימודי רפואה בעולם. בברכה ד"ר משה כהן
רועי | 00:05  05/01/10
אתה יכול למצוא הרבה מידע בנושא הזה באתר NERD.co.il הוספתי קישור לדף הספציפי שנראה לי שאתה צריך.. בהצלחה..
ליבי | 10:05  16/02/10
היי לכולם, אני כבר סיימתי את הלימודים ורציתי לדעת היכן אני יכולה לעבור איזו התמחות או קורס במידה ויש בכל הנוגע להלבת שיניים. אני ארצה להקים עסק משלי בעתיד ולכן אני רוצה להתמצא בכל דבר שניתן.
שחר | 00:33  16/06/10
תנסי במרפאת שיניים 4smiles מרפאה מעולה בעלת רופאים מומחים בהרבה תחומים, עושים גם הלבת שיניים
סגור