פורום לימודי רפואה

בהנהלת: ד"ר משה כהן  |  מסר למנהל/ת הפורום
לכל המתעניינים בלימודי רפואה, רפואת שיניים שלום בפורום זה תמצאו מידע עדכני בנוגע ללימודי רפואה באוניברסיטאות השונות בישראל ובחו"ל. תוכלו להפנות שאלות הנוגעות בתנאי הקבלה לאוניברסיטאות השונות, עלויות שכר לימוד ומחיה, ובנוסף בנוגע לחיים שלאחר לימודי הרפואה (מבחני רישוי וכו').
מומלץ בחום

ד"ר משה כהן

מנהל הפורום הוא ד"ר משה כהן, רופא ובעלים של חברה בינלאומית המכינה סטודנטים ללימודי רפואה בחו"ל מכוון ומייעץ למאות סטודנטים בשנה ומקבל מידע עדכני ושוטף ממאות תלמידיו אשר לומדים באוניברסיטאות שונות בעולם.

איתמר | 10:51  08/03/09
אני מעוניין ללמוד רפואה בחו"ל. אני סיימתי בגרות הומנית ואין לי ידע בביולוגיה כימיה או פיסקיה. למישהו יש מידע איזה אוניברסיטאות כדאי לבחור ואיך להתכונן למבחנים השונים? יש המון מידע וזה נראה מאוד מבלבל.
שלום על מנת ללמוד בחו"ל יש צורך במעבר של מבחני כניסה. על מנת להתכונן למבחני הכניסה יש צורך בהכנה קדם רפואית. אין צורך בידע מוקדם מהתיכון לשם כך. מכינות לרפואה קיימות בחו"ל ובישראל. החברה בה אני עובד אחראית על מכינה בישראל. אם בכך אתה מעוניין, אשמח להיפגש ולייעץ. מצורף הקישור לאתר www.medicaldoctor.co.il בברכה
מצורף הקישור לאתר בנושא לימודי רפואה ורפואת שיניים בחו"ל : www.msip.org.il אשמח למסור פרטים נוספים בטלפון ד"ר שחר גבע
סגור