פורום לימודי וטרינריה

בהנהלת: ד"ר אריק אלחלל  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת פורום לימודי וטרינריה הינה לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודי וטרינריה בארץ ובחו"ל ,לספק מידע אודות דרישות קבלה,תכני לימודים והשתלבות בשוק העבודה.

ד"ר אריק אלחלל

הפורום מנוהל על ידי ד"ר אריק אלחלל,רופא וטרינר ונציג הפקולטה לרפואה וטרינרית בברנו-צ'כיה.

שלום, אני מאוד אוהב חיות ומתעניין במדעי החיים בכלל כך שמקצוע הוטרינריה מאוד מושך אותי כבר שנים. אבל יש מספר דברים שמטרידים אותי בקשר למקצוע. ממה שביררתי הבנתי שתחום חיות המחמד הוא מוצף ולכן קורה שוטרינרים רבים בתחום בסופו של דבר לא עוסקים בפועל בטיפול בחיות. עם תחום חיות המשק יש לי בעיה מוסרית, גם אני לא תומך בתעשייה וגם אני לא אהיה מסוגל להרדים סוס ששבר רגל וכלכלית כבר לא משתלם להחזיק אותו. השאלה שלי היא, מהם התחומים האחרים שניתן לעסוק בהם לאחר הלימודים? לדוגמא חיות בר, ומה מצב התעסוקה והמשכורות בתחומים הללו? תודה מראש
שלום אהוד. הרפואה הווטרינרית הוא מקצוע המכיל אפשרויות עבודה רבות ומגוונות אשר לא ניתן לעמוד על היקפן בתשובה קצרה ולכן יהי זה מאוד שטחי לדון בכך בפורום . אותו הכלל חל לגבי ההשתכרות העתידית . אם ברצונך לדעת על האפשרויות העומדות בפניך והאם הן מתאימות לך , עליך להתנסות במגוון תחומים של הרפואה הוטרינרית כסייע/ משקיף מן הצד ולהתיעץ עם וטרינרים ותיקים. אם ברצונך לקבל מיידע נוסף, צור עימי קשר במייל זה. בהצלחה
שלום, בהמשך לשאלתו של אוהד גם לי יש שאלות דומות על התחום. אני מתנדבת כבר חצי שנה בבית חולים וטרינרי ברמת גן ולמרות שאני מקבלת חוות דעת מאנשים רבים מהתום לגביי פנייה ללימודים, אשמח לשמוע גם את שלך. אשמח גם ליצור איתך קשר במייל תודה
סגור