פורום לימודי וטרינריה

בהנהלת: ד"ר אריק אלחלל  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת פורום לימודי וטרינריה הינה לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודי וטרינריה בארץ ובחו"ל ,לספק מידע אודות דרישות קבלה,תכני לימודים והשתלבות בשוק העבודה.

ד"ר אריק אלחלל

הפורום מנוהל על ידי ד"ר אריק אלחלל,רופא וטרינר ונציג הפקולטה לרפואה וטרינרית בברנו-צ'כיה.

רביד | 10:04  10/03/09
הבנתי שתנאי הקבלה הם מבחן שפה ותעודת בגרות מלאה. האם יש תנאים נוספים? מכינה או משהו בסגנון? אני מתכוון להתחיל ללמוד ב-2009. התוכנית שלי היא ללמוד בשנה הזאת את השפה הרומנית משתי סיבות: 1) כדי ללמוד ברומנית צריך לדעת את השפה (האם שנה וקצת יספיקו לי להגיע לרמה נדרשת של רומנית כדי ללמוד במוסד אקדמאי? ומה מומלץ מורה פרטי או מוסד כגון ברליץ או קמפוס?) 2) אני נכד של יוצאי רומניה ולפי מה שהבנתי אני זכאי לאזרחות רומנית לכן חשבתי שבשנה הזאת אני אפעל לקבל את האזרחות הרומנית (אני מקווה שזה יעזור לי בשכר הלימוד כי אני אחשב אולי אזרח רומניה) - אשמח למידע גם בקשר הזה (אין לי שום תעודות לידה או משהו בסגנון של סבא וסבתא). אשמח לקבל מידע על תנאי הקבלה ואיפה ניתן ללמוד וטרינריה ברומניה, ואם יש פה סטודנטים שלומדים שם ממש עכשיו אז אשמח אם תספרו לי איך התחלתם את כל תהליך הרישום. תודה רבה.
אריק אלחלל | 17:40  15/03/09
שלום רביד בנוגע ללימודים ברומניה ניתן לפנות ליעוב יהושוע ,טל:0544748435 בהצלחה
סגור