פורום מדעי המחשב

בהנהלת: רונית אקשטיין  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום מדעי המחשב לתואר ראשון ושני, ולספק מידע אודות תכני הלימודים, דרישות הקבלה וההשתלבות בשוק העבודה.

רונית אקשטיין

יועצת לימודים של החוג למדעי המחשב במסלול האקדמי המכללה למינהל.

ליאור | 16:10  28/01/13
שלום, רציתי לדעת אם אתם מכירים איזה שהוא דירוג של המכללות במדעי המחשב? אני מתלבט בין האקדמית תל אביב יפו, רופין ומכללת נתניה ולא יודע מה יותר נחשב, אפשר עצה?
אפי | 23:15  28/01/13
כן, בשתי מילים:המכללה למנהל. השם שלהם עלה מאוד במדעי המחשב. חבר שלי שנה שנייה לומד במסלול ערב( נראה לי שהם לומדים פעמיים בשבוע), מרוצה בטירוף, וקיבל מילגה שם. אני לא יכול להתחיל השנה ללמוד כי אני טס לארה"ב לשנה אבל ב2014 אני בטוח שם. האקדמית תל אביב יפו, גם בעלת שם טוב מאוד ורמה גבוהה אבל תבדוק ביקורות על יחס לסטודנט(ידידה שלי עזבה שם באמצע). רופין ונתניה- לא מכיר. נראה לי יש להם יום פתוח בקרוב. לך לבדוק
טימור | 09:37  29/01/13
נראה לי אני מכיר את הסיפור שלך על התלמידה שעזבה אבל גם אנו לא מדברים על אותה אחת אז היתה אצלי מישהי אשתקד שעזבה, אבל זה לא היה רק בגלל יחס אלא היא קיבלה הצעה טובה יותר ממקום אחר וזה לגטימי, חברה שלה שהיתה באותו ראש איתה נשארה עד היום והיא מרוצה לגמרי. אנחנו שנה ג' עכשיו ואני מאד מרוצה, זה לא רק השם אלא הלימודים עצמם, יש הרגשה של רמה גבוהה והוגינות וזה מה שחשוב מבחינתי, כדאי לך לברר מה גם שאני רואה בקמפוס גם פרסומות ליום פתוח שהולך להיות מגניב הבנתי מחבר באגודה אצלנו אז כדאי לך לבוא לשמוע אחי
היי גם אני בסיטואציה דומה ומתלבטת איפה ללמוד. הייתי בפגישות באקדמית ובמככלה למנהל ועדיין לא גיבשתי החלטה סופית שתיהן עושות רושם ממש טוב. לא הבנתי איפה טימור לומד? במכללה למנהל או בנתניה? לגבי ימים פתוחים שכתבת, יש ימים פתוחים לאקדמית ולמכללה למנהל באותו יום :( . מה עושים ? אולי מנהלת הפורום יודעת?
אלעד | 11:24  30/01/13
אני לומד במכללת נתניה, אני מאוד מרוצה . התואר שם כולל סדרת קורסי תכנות ,קורסים בפיתוחי תוכנה והרבה פרויקטים מעשיים שנותנים ניסיון מעשי. נראה לי שיש יום פתוח עוד מעט, שווה לבדוק את זה בהצלחה
סגור