פורום מדעי המחשב

בהנהלת: רונית אקשטיין  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום מדעי המחשב לתואר ראשון ושני, ולספק מידע אודות תכני הלימודים, דרישות הקבלה וההשתלבות בשוק העבודה.

רונית אקשטיין

יועצת לימודים של החוג למדעי המחשב במסלול האקדמי המכללה למינהל.

שלום קוראים לי בן אני חייל לפני שחרור ורציתי לדעת מה שווה תעודה מקצועית ממכללה כשאין לי בגרות או 12 שנות לימוד ומה כדאי ללמוד מבחינת השוק היום
שלום בן אינני יודעת לאיזו תעודה מקצועית ממכלה אתה מתכוון. בכל מקרה, חשוב לציין כי אם אתה מעוניין לרכוש השכלה אקדמאית, במוסד לימודים מכובד וידוע, עלייך להצטייד בתעודת בגרות מלאה. לגבי כיוון לימודים: ראשית, גילוי נאות, אני יועצת לימודים של מדעי המחשב,. אם אתה שוקל ללמוד את התחום, אציין כי זהו תואר מכובד, נחשק ומבוקש מאוד בשוק. על קצה המזלג,החוג למדעי המחשב במכללה למנהל מציע תכנית לימודים דינמית המתעדכנת בהתאם לצרכי תעשיית ההיי-טק. כמובן, שזוהי צריכה להיות החלטה שלך בהתאם לשאיפותייך ואהבתך למקצוע. אני ממליצה בחום להגיע לפגישת ייעוץ ולקבל פרטים נוספים אודות תוכנית הלימודים ותנאי הקבלה, אנא פנה לטלפון: 03-9634464/5758 מקווה שסייעתי :)
שירן דבר ראשון תודה על ההכוונה . לגבי המכללה מדובר במכללת מדיאטק אם זה אומר לך משהו ..
סגור