פורום מדעי המחשב

בהנהלת: רונית אקשטיין  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום מדעי המחשב לתואר ראשון ושני, ולספק מידע אודות תכני הלימודים, דרישות הקבלה וההשתלבות בשוק העבודה.

רונית אקשטיין

יועצת לימודים של החוג למדעי המחשב במסלול האקדמי המכללה למינהל.

אז ככה אני מאוד מתעיינת בלימודי מדעי במחשב אבל אף לא היתה לי את האפשרות ללמוד מחשבים או משהו בסגנון גם לא בבית הספר אז ככה שאין לי יותר מדיי יידע בנושא מחשבים השאלה שלי האם בשביל התואר עצמו צריך יידע קודם במחשבים? אציין שבמתמטיקה עשיתי 5 יחידות ציון 80 ובאנגלית גם כן בנוסף אין לי כל כך את אפשרות כרגע לעשות פסיכומטרי שאלתי היא איזו מכללה היום נחשבת למכללה איכותית בתואר שכן בסיומו מקומות עבודה לא "ינפנפו אותי" כי למדתי במכללה :כגון מנהל,רמת גן,ספיר,תל חי,הדסה... וכו' אם שכחתי איזה מכללה שגם נחשבת טובה מבחינת הלימודים אשמח לדעת אז כמו שאמרתי איזה מכללה טובה ללמוד מדעי המחשב ?? האם צריך ידע קודם בתחום בשביל להצליח בתואר?? אשמח לעזרתכם של אנשים שלומדים או שלמדו או שמבינים בנושא
ללא שם | 13:58  12/05/10
יש כיום הרבה מאוד מקומות שתוכל ללמוד שם לתואר ראשון במדעי המחשב , באיזה איזור אתה גר ?
עדן | 12:57  16/05/10
באשדוד אבל תקרא את שאלתי
עדן שלום, שמי מירי אבישר והנני יועצת אקדמית בחוג למדעי המחשב של המסלול האקדמי המכללה למנהל. שאלתך מטרידה מתעניינים רבים והתשובה היא שאין צורך בידע קודם בכדי להתחיל את לימודי התואר. תוכנית הלימודים מובנת כך, שבאופן הדרגתי נלמדים לימודי התשתית התיאורתית לצד יישום פרקטי. אשמח לתאם עימך פגישת ייעוץ אישית, בה אוכל לספק מידע מקיף אודות תוכנית הלימודים, תנאי הקבלה ועוד. טלפון: 03-9635758 miriav@hdq.colman.ac.il
סגור