פורום מדעי המחשב

בהנהלת: רונית אקשטיין  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום מדעי המחשב לתואר ראשון ושני, ולספק מידע אודות תכני הלימודים, דרישות הקבלה וההשתלבות בשוק העבודה.

רונית אקשטיין

יועצת לימודים של החוג למדעי המחשב במסלול האקדמי המכללה למינהל.

אבי | 14:58  13/01/09
אני מתלבט האם ללמוד קורס מסלול תחזוקת PC ורשתות תקשורת MCITP:ENTERPRISE SUPPORT TECHNICIAN במכללת היי טק או טכנאי תמיכה מוסמך מיקרוסופטMCTS/MCDST .יש לציין שמדובר בקורסי הסבה להיי טק אין לי כל ניסיון בתחום.אשמח לתשובתכם המלומדת.
אבירן | 12:19  15/01/09
אבי MCDST זה טכנאי מחשבים ורשתות---במידה ואין לך ידע רב לך על זה!! זה מעניין בטירוף--הקורס הוא מעשי ולא מהמחברת. אתה מפרק מרכיב מתקין עובר על תקלות בעיות ראוטרים. ברגע שתסיים את הקורס לא קשה למצוא עבודה.ולעשות עבודות פרטיות מהצד כשאתה לוקח מלקחות 150-200 שח על כל תיקון. הMCITP זה קורס למנהלי רשתות--תוכל לגשת אליו אחרי שתהיה שנה-שנתיים בתחום וימTס לך(אני בספק)-לי אישית יש את שני הקורסים. עך תקפוץ על המכללה שמציע לך את הקורס היקר-! הם סתם אומרים את זה כדי שתשלם. תבדוק איפה מלמד או מנהל בשם "גלעד לבוביץ'" הוא מספר אחד!- ואל תקפוץ על המכללה הראשונה שמציעים לך!!!!! תבדוק באחץ המכללות... יש לך את המעוף בחדרה והמרכז הישראלי לתקשורת זאת אומרת משהו רישמי כזה--ולא איזה מכללת הייטק בהצלחה~!!!!
הינה~!!!! תירשום בגוגל: "גלעד ליבוביץ' הלינק ה3!!!! http://www.google.co.il/search?hl=iw&q=%22%D7%92%D7%9C%D7%A2%D7%93+%D7%9C%D7%99%D7%91%D7%95%D7%91%D7%99%D7%A5%27%22&meta=
סגור