שלום, ברצוני ללמוד הנהלת חשבונות וחשבי שכר ואשמח שיענו לי על כמה שאלות. 1. האם אפשרי ללמוד הנהלת חשבונות ישר עם חשבי שכר או שאצטרך קודם ללמוד הנהלת חשבונות ורק לאחר מכן חשבת שכר בכירה? 2. הסתכלתי במודעות דרושים ורוב העסקים דורשים ניסיון, אין מקומות אשר לא דורשים זאת. איך אנשים שרוצים ללמוד הנהלת חשבונות ואין להם את הניסיון הזה יכולים להתקבל למקומות עבודה? איך אפשר שתקבל את הניסיון אם לא תתחיל במשהו? לכן, במה אפשר ואיפה להתחיל? 3. האם תואר יכול להקנות לי יתרון משמעותי בראיון עבודה וקבלה למקצוע זה, או שמא רק קורס בלבד יכול לקדם אותי ולעזור לי במציאת עבודה?
מנהל פורום לימודי תעודה | 20:41  26/08/13
שני שלום, 1- את רשאית ללמוד חשבי שכר בכירים ללא קשר להנה"ח. אלו שני קורסים נפרדים, אשר לא דורשים ידע קודם אחד של השני. 2- אכן, נדרש ניסיון התחלתי, כמו בשאר התחומים. ישנן משרות למתחילים. שכמובן השכר בהתאם לניסיון. 3- תואר הפך לנורמה חברתית בשנים האחרונות. כיאה לשורה בקורות חיים המהווה נורמה, תואר יכול לסייע לך להתקבל לעבודה כיתרון יחסי. אך מבחינה מקצועית- רק ידע של קורס מקצועי כמו "הנהלת חשבונות" או/ו "חשבי שכר בכירים" יסייעו בידייך לבצע את העבודה ביום-יום. בהצלחה, מונה בר-גיל
סגור