איציק | 23:45  04/07/13
היי, שלום רב. אני כבן 27, מעוניין ללמוד מקצוע בתחום הנהלת החשבונות, בתיכון עשיתי 5 יחידות לימוד. יש לי מספר התלבטויות ולהלן השאלות: ראשית, אם עשיתי בתיכון 5 יחידות לימוד האם זה שווה ערך לסוג 1 או 2? אם כן ניתן להמשיך ישירות לסוג 3? שנית, במודעות דרושים שאני מסתכל אחד הדרישות אשר קיימות בכל משרה זה ניסיון ומה נוגע למי שאין כלל ניסיון? הרי צריך להתחיל ממשהו לא?.. בנוסף, מה השכר המינימום והמקסימום של מנהל חשבונות סוג 1 ו2? סוג 3? ומדופלם? איזה קורס מקצועי של ענף הנהלת החשבונות יתן לי את השכר הכי גבוהה? וזאת על פי השכלתך וניסיונך. תודה מראש.
מנהל פורום לימודי תעודה | 18:06  07/07/13
איציק שלום, 1- העובדה כי סיימת בתיכון 5 יח', אינה פוטרת מאף סוג בהנהלת חשבונות. הידע שנדרש בהנה"ח אינו מתבסס על הרקע המתימטי. (כתנאי קבלה נדרש ידע בסיסי במתימטיקה- כפל, חילוק, חיבור, חיסור). 2- אכן ישנו קושי להשתלב בשוק העבודה ללא ניסיון, כמו בכל תחום ולכן תצטרך לחפש עבודות למחוסרי רקע. דבר שמן הסתם משפיע על השכר ההתחלתי. 3- שכר ממוצע התחלתי למנהל חשבונות מתחיל נע סביב 5000 ש"ח. 4- בתום הנה"ח 1+2 אני ממליצה או על לימודי חשבי שכר בכיר או על לימודי חשבונאי בכיר מדופלם. בהצלחה, מונה בר-גיל
איציק | 14:58  05/08/13
כוונתי שעשיתי 5 יחידות בחשבונאות. האם יש לי כבר סוג 1 ו2 אם כך?
סגור