רונן מזרחי | 13:31  25/06/11
אני לפני שנה סיימתי לימודי סוג 2 ומאז לא מצאתי עבודה חשבתי ללמוד סוג 3 או יועצי מס יש לי קצת בעיות קשב וריכוז אבל לא במספרים ומה את ממליצה לי לעשות כדי למצוא עבודה להמשיך ללמוד והאם זה יעזור והאם קורס יועצי מס זה יותר מספרים או יותר חומר עיוני והאם קורס יותר משודרג כמו יועצי מס יעזור לי למצוא עבודה
מונה בר-גיל | 18:09  02/07/11
רונן שלום, 1- יועצי מס- מדובר במסלול לא קל של כ-650 שעות. החלק של החשבונאות יחסית קל יותר והיקפו כ-200 שעות. החלק של המסים קשה יותר מאחר ומדובר בהיקף רחב מאד של נושאים. כמו כן, רב הסטודנטים הממשיכים ליועצי מס עושים זאת מתוך שיקול להיות עצמאיים ופחות בתור שכירים. 2- הנה"ח סוג 3- התוכנית לכל סוגי הנהלת החשבונות השתנתה מאז 02.01.2011 ולכן ישנה תקופת מעבר קצרה (עד 31.12.12) עבור אלו שסיימו את הנהלת חשבונות סוג 1+2 הישן שאתה למדת. 3- במידה ואתה רואה את עצמך עוסק ומתקדם בתחום החשבונאות, הייתי מציעה בשלב זה ללמוד או חשבי שכר בכירים או חשבונאי בכיר מדופלם. אסביר את השיקולים: סיום הקורס חשבי שכר בכיר יוכל לסייע להשתלבותך בשוק העבודה בפרק זמן קצר. סיום המסלול חשבונאי בכיר מדופלם- הנו מסלול אומנם של שנתיים, אך מקיף ביותר ונמצא בדירוג הגבוה בתחום החשבונאות. בהצלחה, מונה בר-גיל
סגור