ש | 11:22  27/10/10
שלום רב , אני מעוניין ללמוד קורס מפתחי תוכנה דוט נט( MCPD). ביררתי כבר בטכניון השלוחה שלהם ללימודי חוץ אבל יש לי כרגע בעיה עם הימים שהם מלמדים במועד הקרוב . רציתי לבקש מכם מקומות היכן ניתן ללמוד את אותו הקורס. חיפשתי באינטרנט מכללות אבל אני לא מכיר אותם . רציתי מקומות שנחשבים טובים וגם שמלמדים את הקורס במלואו ולא חלקי , כיוון שראיתי בכמה מכללות שהקורס הוא פחות שעות אז אולי הקורס הוא חלקי לעומת מקום אחר . תודה מראש .
מונה בר-גיל | 22:07  27/10/10
ש' שלום גם לך, 1- קורס MCPD הוא בסביבות 350 שעות. 2- מצ"ב קישור לדף של מוסדות מורשי מייקרוסופט: http://www.microsoft.com/israel/traincert/default.mspx בהצלחה, מונה בר-גיל
ש | 08:38  28/10/10
מונה שלום , תודה על התשובה , רציתי לדעת האם הרשימה שאני רואה באתר של מייקרוסופט היא הרשימה המלאה אך שנפתח האתר או שיש רשימה יותר ארוכה , פשוט ברשימה לא ראיתי את השלוחה של הטכניון , או שאולי השלוחה של הטכניון לא מוסמכת מייקרוסופט . ועוד דבר רציתי לדעת עם מכללה נמצאת ברשימה שאומר שהם מלמדים את הקורס במלואו או זה לא מחייב אותם ללמד ממש את כל הקורסים . תודה מראש .
מונה בר-גיל | 22:35  30/10/10
ש' שוב שלום, 1- ייתכן וישנן מס' מכללות שאינן מופיעות ברשימה המצורפת, אתה יכול לשאול ישירות ממח' הטלמרקטינג במכללה שאתה מתעניין: א'-האם מוכרים? ב'- לפני הרישום להגיע פיזית אליהם, כדי לראות את ההרשאות של מייקרוסופט. 2- אין קשר בין כמות השעות הנלמדת בקורס לבין מוסד לימור מורשה של מיקרוסופט. בהצלחה, מונה בר-גיל
סגור