רונן מזרחי | 23:38  07/07/10
בהמשך לשאלת הקודמת האם אחרי סוג 2 במקום יועץ מס כדאי לעשות מדופלמים כי אני מבין שסוג 2 זה לא מספיק מכיוון שאין לי ניסיון
רונן שוב שלום, כדי לענות על שאלתך, זה לא מספיק לבחון האם כדאי להמשיך לקורס X או Y? 1- האם אתה מחפש להיות עצמאי בעתיד? 2- האם אתה מוכן ללימודים ארוכים טווח: ייעוץ מס- שנה לימודים+ שנה סטאז'? מדופלמים- שנתיים לימודים (7 בחינות)? 3- אולי שווה לבדוק ראשית את התחום "מלמטה" וללמוד חשבי שכר, להיכנס לשוק העבודה ורק לאחר מכן להתחייב על מסלולים גדולים, כמו: ייעוץ מס או חשבונאי מדופלם. 4- והשאלה החשובה ביותר: האם תחום החשבונאות מושך אותך או שאתה מעוניין לפתח קריירה בתחום רק בגלל שיש בו יותר ביקוש בשוק העבודה? 5- ניתן ללמוד גם מדופלמים וגם ייעוץ מס, לאחר הנה"ח סוג 2, אין צורך בניסיון קודם. אשמח לקבל תשובותיך, מונה בר-גיל
רונן מזרחי | 10:45  08/07/10
התחום אכן מושך אותי אני אוהב גם לעבוד על מחשב וגם אוהב מספרים אני עברתי קורס מעשי בהנהלת חשבונות וראיתי שאכן המיקצוע מושך אותי הלימודים אכן יבשים אבל המקצוע עצמו יותר מענין וגם אם אני נימשך זה אומר שאם אני אצבור יותר תעודות זה יעזור לי למצוא עבודה ואני כלל לא מעונין להיות עצמאי אלא שכיר והאם מדופלמים יפתח לי יותר כיוונים בעבודה
שלום רונן, כן, מדופלמים יפתח לך יותר כיווני עבודה, אך הייתי מציעה לך ללמוד את המסלול לאחר שתצבור מעט נסיון בעבודה. בשלב זה, הייתי מציעה לך ללמוד קורס שיאפשר לך להשתלב בשוק העבודה באופן מהיר, כמו: חשבי שכר בכירים. בהצלחה, מונה בר-גיל
סגור