איתי .א. | 12:23  10/06/10
שלום רב. בן 27, מעוניין ללמוד מקצוע מבוקש(לא תואר),האנגלית שלי היא ברמה נמוכה. הכיוון היה הנהלת חשבונות, אך אני חושש ללמוד מקצוע זה מכיוון שמדובר ב"מקצוע נשי" והמעסיקים מעדיפים לקבל בעיקר נשים לתפקיד זה. מה דעתך? איזה עוד אפשרויות ללימודים יש לי?
איתי שלום, אני דווקא כן מעודדת אותך ללמוד את הנהלת חשבונות סוג 1+2 ולראות כיצד תוכל להתקדם בתחום החשבונאות, לדוגמא לייעוץ מס. אכן לא מעט נשים נמשכות לתחום, אך במקצועות מתקדמים אחרים, כמו: ייעוץ מס, ראיית חשבון, חשבונאי מדופלם תפגוש בדומיננטיות של המין הזכרי. בהצלחה, מונה בר-גיל
איתי .א. | 11:01  11/06/10
ומה לגבי בניית אתרים או קידום אתרים? מה דעתך על מקצועות אלו?
איתי .א. | 15:03  11/06/10
איתי שלום, 1- היתרון שיש לקידום אתרים- שאין צורך בידע קודם. מדובר בתחום מאד גמיש מבחינת ביקוש-היצע בשוק, אך אם זה מושך אותך- לך על זה . 2- חשוב לי להבהיר נקודה כלשהי- כשאנו בוחרים מקצוע מתוך שיקול של דרישה בשוק, ללא זיקה ישירה אלינו או לרצוננו לממש את עצמנו, קורה מצב שאנו לומדים בערך שנתיים, משלמים לא מעט כסף ולבסוף או שלא מוצאים עבודה (כי הלב שלנו לא אוהב את המקצוע) או שפורשים מהתחום תוך פרק זמן קצר. לכן, נסה לבדוק עם עצמך במה כן היית רוצה לעסוק, ללא מגבלות של אנגלית/ דרישה בשוק וננסה למצוא לך מקצוע שיביע את מי שאתה. בהצלחה, מונה בר-גיל
סגור