דני | 12:24  06/06/10
שלום רב אני מעונין לפתח קרירה בתחום המחשבים,אין באפשרותי בשלב זה להיכנס למסגרת של תואר ואני שוקל ללמוד במכללה את אחד מיני הקורסים הרבים שמוצעים מכיוון שיש מבחר רב גם של מכללות וגם של קורסים הייתי רוצה עזרה במציאת הכיוון המתאים ביותר לי אני בן 28 וחוץ מבגרות במחשבים בתחום הפסקל לא עסקתי בתחום בכלל איזה מסלול עדיף לקחת? תכנות אתרים(php( מנהל רשתות? האם יש מכללה שמבטיחה מציאת עבודה לאחר סיום הקרוס? אני אוהב לשבת שעות מול המחשב אבל לא הייתי רוצה לעבוד כל היום במשרד קטן כי חשוב לי גם תקשורת עם אנשים כמובן שהדבר החשוב ביותר בסופו של דבר זה המשכורת והיכולת לפרנס משפחה תודה מראש
דני שלום, לפי דבריך, אני מסיקה כי 2 תחומים יכולים לדבר אליך: תכנות וניהול רשתות. כשאני ממליצה למתעניינים לבחור במסלול לימודים זה או אחר, ישנם שיקולים שיש לקחת אותם בחשבון: אופי העבודה, דרישה בשוק העבודה וכו'. ל-2 התחומים הללו ישנה דרישה בשוק. ניהול רשתות של מיקרוסופט או בשפתו המקצועית MCITP 2008. רצוי וחשוב ידע קודם בתחזוקת מחשבים אישיים (טכנאי PC). עבודה דינאמית יחסית, ישנה אינטרקציה עם הסביבה. בתחום התכנות השפה הפופלרית והמבוקשת בשוק העבודה הנה C# במסגרת לימודי MCPD על פלטורמת .NET (דוט.נט), המכין ל-5 בחינות חיצוניות של מייקרוסופט. אופי העבודה: יצירתי, אך לא מאפשר אינקטרציה רבה עם הסביבה. בהצלחה, מונה בר-גיל
סגור