שרה | 10:33  25/02/10
היי, קצת רקע: אני בת 29 כיום, אחרי כמה ניסיונות ללמוד/לסיים תואר. עברתי המון תחומים מסיעוד עד להנדסת תעו"נ ,בכולם חשוב לי לציין שהצטיינתי. היום לאחר הרבה טלטלות אני מבינה שאין לי שום מקצוע ביד. השאלה שלי האם אחד מן הקורסים מהווים איזושהו עוגן מבחינה מקצועית? וכמובן מה לדעתך מהווה קרש קפיצה טוב יותר? בתודה מראש, שרה
שרה שלום, כשאנו בוחנות את ההבדל בין 2 הקורסים הללו, יש לעשות זאת לפי ההיבטים הבאים: קושי במעבר בחינות חיצוניות, שוק העבודה, אופי העבודה וכו'. MCPD נחשב למקצוע מבוקש יחסית, לאור העובדה כי שפת התכנות C# בסביבת דוט.נט הינה ליברלית וחדשה יחסית בשוק. כמו כן, השוק עבר יותר ויותר לשפה זו. מדובר ב-5 בחינות חיצוניות של מייקרוסופט (עם מרצה טוב+ תרגול, סביר לעבור אותן בקלות) C# הנה שפת תכנות, לכן מדובר בעבודה כמתכננת. האם את מעוניינת לעבוד כאחת כזו? QA- בדיקת תוכנה. הלימודים קלים יחסית, אין יתרון תחרותי על פני מתחרים בשוק העבודה. מדובר בעבודה מונוטונית, הדורשת ירידה לפרטים הקטנים, סדר ושיטתיות. לאור דברייך, אני מסיקה כי בחורה צעירה, שמחפשת עניין ומקצוע בחיים, לכן הייתי ממליצה לך לבחור ב-MCPD. קורס של כ-10 חודשים. בהצלחה, מונה בר-גיל
סגור