איתן | 11:46  22/09/09
אני מעוניין ללמוד קורס הנהלת חשובות סוג 1,2 או חשבי שכר. הנושא נראה לי מעניין ואני רוצה לעסוק בו במשך שנה בערך. בעוד שנתיים בערך, אני מתכוון ללמוד לתואר ראשון לא ידוע עדיין במה. השאלה אם כדאי לקחת את הקורס הנהלת חשובות\חשבי שכר, לסיים ולעבוד במשך שנה במקצוע , לחסוך כסף, עבודה זמנית כזאת. האם זה משתלם בכלל? או שכדאי עבודה מועדפת וכאלה זמניות? נראה גם שהמקצועות האלה יכולים לתת קצת רקע בנושאים שיכולים לעזור גם בהמשך בכל מקצוע בעבודה. האם יש ביקוש למקצועות האלו? מהו השכר למתחילים? מה עדיף מבין ה 2 ? תודה!
איתן שלום, אני לא חושבת שכדאי לך ללמוד לימודים של שנה, כדי לעבוד בתחום שנה אחת בלבד. במידה ואתה מעוניין לפתח קריירה בתחום החשבונאות, אזי האופציה של הנה"ח 2 היא נכונה לך יותר. להלן הפרטים השונים לשאלותיך: 1-קורס הנהלת חשבונות 1+2 נלמד יחד עם תוכנת חשבשבת, בהיקף של 320 שעות אקדמיות. 2-הקורס בפיקוח של משרד התמ"ת, לכן את נדרשת ל-% 85 נוכחות חובה בקורס. 3-הציון הסופי מורכב: מ-50% בחינת מגן ו-50% בחינה של משרד התמ"ת. 4-אני מעבירה ייעוץ על הקורס הזה במכללת רמת-גן וכשאני נשאלת על יתרון הקורס הזה, אני מציינת כי מצד אחד- בסיום הקורס הנהלת חשבונות 1+2 מקבלים תעודת מקצוע, מצד שני- קורס זה הנו קורס בסיס בתחום החשבונאות, כלומר לאחר סיום הקורס תוכלי להמשיך ללימודים נוספים בתחום החשבונאות, כמו: חשבי שכר בכירים, הנהלת חשבונות סוג 3, ייעוץ מס, ראיית חשבון וכו' 5-בשוק העבודה יש דרישה לתחום החשבונאות, אך מאחר וקורס הנהלת חשבונות 1+2 זהו קורס מאד פופולארי ולו הרבה בוגרים, אני מציעה לך ללמוד מקצוע נוסף, כדי ליצור יתרון יחסי על אחרים. 6-אתה יכול ללמוד קורס חשבי שכר כקורס בודד או במקביל להנהלת חשבונות. בהצלחה, מונה בר-גיל
סגור