רון | 08:05  06/09/09
אני רוצה ללמוד שיווק אבל לא לתואר אלא קורס של שנה כזה. האם יש כאלה קורסים והאם הם יכולים לפתוח לי את הדלת לעבוד כאיש שיווק?
רון שלום, 1-אתחיל מזה, כי לימודי התעודה בניהול פרסום ושיווק הם לימודי תעודה מקצועיים, לכן הדגש עליהם פרקטי מאד. המעניקים כלים מעשיים לעבודה היום-יומית וכן, זו שורה "סקסית" שניתן לכתוב בקורות חיים, כדי להגיע לראיון עבודה. 2- למען גילוי נאות, מעבר להיותי יועצת במכללת ר"ג, אני גם מרכזת את לימודי הניהול במכללה, וניהול פרסום ושיווק הוא הקורס הפופולארי ביותר הוא מבין קורסים הניהול שבאחריותי. בנוסף, אני בוגרת הקורס במכללת ר"ג. 3- מס' נקודות חשובות שיש לשים אליהן לב בבחירת קורס זה: ***בדוק כמה מחזורים נפתחים ביחידה החוץ-אקדמית אליה אתה פונה, ועם כמה סטודנטים. גודל ותדירות יכולים להצביע על ניסיון המקום בקורס ועל איכותו. ***מה הן דרישות הקורס, האם נעשה פרויקט או/ו וכמה הוא מעשי, כלומר כמה הפרויקט גמר שלך יוכל למכור אותך בראיון עבודה מול מעסיק. ***בדוק מי המרצים ומה ניסיונם בהעברת הקורס (במקרה של קורס זה מרצים כן חשובים). ***בקש לדבר עם 2-3 ממליצים שסיימו או אפילו תגיע למקום בימים שרץ הקורס כדי לשאול בהפסקה את הסטודנטים לשביעות רצונם. בהצלחה, מונה בר-גיל
סגור