יפית | 13:50  06/06/09
שלום אני רוצה לעשות תעודה של מנהלת תיקים. יש לי תואר במנהל עסקים. הבנתי שיש הרבה מקומות לימוד ושיש הבדלים גדולים בין המקומות. חברה שלי עשתה והיא אמרה לי שיש חשיבות למרצה. יש מרצים יבגני אוריאן ונועם שלפטר שהיא אמרה לי שהכי טובים. אשמח לשמוע את דעתך תודה יפית
יפית שלום, 1-מסלול ייעוץ השקעות וניהול תיקים בנוי סה"כ על 5 קורסים: נושאי הלימוד: בחינות היסוד: כלכלה חשבונאות סטטיסטיקה ומימון דיני ניירות ערך ואתיקה מקצועית בחינות מקצועיות: מקצועית א' (ניתוח ני"ע ומכשירים פיננסיים לשעבר) מקצועית ב'- ( ניהול תיקים לשעבר) הגשה לבחינות מקצועיות: 5 ו-6 מותנית במעבר 4 המוקדמות. אם סיימת תואר במנהל עסקים, הרי את רשאית לקבל פטורים מכלכלה, חשבונאות, סטט ומימון כמובן בכפוף לאישור של הרשות לני"ע, ממליצה לך לבדוק את הפטורים באתר של הרשות. כמו כן, חשוב שתדעי, כי המסלול הולך להשתנות לפי הרפורמה החדשה שהרשות תצא איתה בשנה-שנתיים הקרובות ואז הפטורים יבוטלו ו-3 הנושאים יכללו בבחינה של מקצועית א', לכן מאד מומלץ שתתחילי 2 הקורסים שנותרו לך כבר בתקופה הקרובה. (אם כי אני מאמינה שתהיה תקופת מעבר) 2-לפי התקנות החדשות של הרשות לני"ע, ניתן להתחיל את ההתמחות במקביל להכנה לבחינות המקצועיות, כלומר במקרה שלך אחרי הגשת הפטורים ומעבר של דיני ני"ע ואתיקה. 3-לפי תקנות הרשות, לא ניתן להיבחן בבחינות המקצועיות אלא לאחר מעבר כל בחינות היסוד. 4-הרשות מקיימת בחינות בכל הנושאים בשני מועדים בשנה: קיץ וחורף. 5-לגבי לימודים במכללות המלמדות בארץ את התחום- נא לבדיקתך לפי הפרמטרים הבאים: מס' סטודנטים בכיתה, מרצים, חומר נלווה, גודל המקום, ניסיון המקום בתחום. 6-למען גילוי נאות, אני מרכזת את התחום הניהול, השקעות ופנסיוני במכללת ר"ג ואנו עובדים בשותפות עם יבגני אורין ונועם שפלטר, במכללת ר"ג הכיתות מוגבלות עד 30 איש, שאכן להערכתי אורין& שפלטר מספקים מוצר מאד טוב בארץ, משום ש הסטודנטים מקבלים ספרים (מטעם אורין& שפלטר)+ הרשאה לאתר גם מטעמם. באתר- ישנן בחינות משוחזרות+ שאלות ופתרונות. בהצלחה, מונה בר-גיל
סגור