שלום רב! בשנת 2001 סיימתי כיתה י"ד במגמת הנדסאי מכונות,את כל המבחניים המקצועיים של המגמה סיימתי בהצלחה,מכניקה הנדסית,תהליכי ייצור ופרוייקט גמר. אני מודע לכך שבלי 3 יחידות אנגלית,3 יחידות מתמטיקה ויחידה בלשון אין אפשרות לקבל דיפלומה,חסרה לי בגרות מתמטיקה שאני רוצה להשלים השאלה שלי האם יש פג תקף לקבלת התואר? עברו 8 שנים מאז סיימתי את לימודי אני יודע שישנה הגבלה של זמן להשלמה של המקצועות הטכניים ( אותם יש לי כבר ) האם אם אני משלים את המתמטיקה אני עדיין זכאי לדיפלומה ? תודה
ליאור | 19:13  19/05/09
בגרות במתמטיקה היא תנאי קבלה למגמה,קיבלו אותי למרות שלא היתה לי בגרות בגלל ידע טכני טוב והבנה מהירה של המקצוע-קיבלו אותי באופן חריג. בגלל זה אני שואל עם חוק ההתיישנות תקף לגבי-כי את כל המבחנים של המקצוע יש ברשותי כבר.
ליאור שלום, בנושא זה עליך לפנות למה"ט, מאחר ומדובר בבחינות חיצוניות שלהם והתעודה מוענקת על ידם. צרפתי לך קישור לאתר של מה"ט, ב-"צור קשר" ישנן אפשרויות פנייה. בהצלחה, מונה בר-גיל
ליאור | 12:58  20/05/09
מונה שלום ותודה על המענה.... העיניין הוא שאת כל הבחינות החיצוניות של המקצוע ששייכות למה"ט יש ברשותי...סיימנתי אותן ועברתי את כולן בהצלחה... אני מדבר רק על עיניין הבגרות הספציפית במתמטיקה שאינה קשורה למהט אלא למשרד החינוך ( שהיא תנאי על מנת לקבל את הדיפלומה מהמה"ט...)
סגור