נועה | 11:32  25/02/09
שלום, אני מעוניינת ללמוד קורס בפלאש. אין לי נסיון קודם בגרפיקה אבל יש לי תואר במדעי המחשב כך שיש לי ידע במחשבים. הייתי שמחה לקבל המלצות או חוות דעת על הקורס במכללות השונות. האופציות שניצבות בפניי כרגע הן: ג'ון ברייס, מכללת היי-טק, מכללת סלע ומנטור. אם מישהו מכיר את הקורסים של המכללות האלה (ספציפית את קורס פלאש או בכלל) אני אשמח מאוד לשמוע. תודה! נועה
מונה בר-גיל | 14:41  26/02/09
נועה שלום, תוכנת ה-FLASH שייעודה: בניית אתר דינאמי/מצגות/סרטונים בטכנולוגיית פלאש, היא תוכנה מאד פופולארית ומבוקשת במשרדי אינטרקטיב- שיווק באינטרנט ובהייטק. ישנן חב' הייטק שבונות את התוכנות שלהן על פלאש בלבד. לדעתי, לא משנה כמה קורסים תעשי בתחום, אין סוף ליכולות וביצועים שניתן לשאוף ולהגיע אליהם בפלאש, לכן אני ממליצה לך ללמוד לפחות את הבסיס של 40-52 שעות ולהתקדם באופן אישי, כדי להעמיק את ידיעותייך בתוכנה. ברב המכללות "המוצר" פחות או יותר דומה, אני מעבירה את הייעוץ על הנושא במכללת ר"ג, ואני באופן אישי מייעצת לכל הסטודנטים לשים את הדגש דווקא על התוכנה הזו, כדי להרחיב את תיק העבודות שלהם. לבחירתך עומדות מכללות רבות בתחום, בחרי את הכי מתאימה לך מבחינת מרחק ועלות. בהצלחה, מונה בר-גיל
יותם | 14:27  18/11/09
הי הייתי ממליץ לך לבדוק עוד מכללות ולתעייץ בפורומים עם סטודנטים שלומדים שם לגבי הרמה. ועוד ממליץ להיכנס לקישור שאני מצרף, אחלה אתר לבדוק אופציות בתחום הלימודים. www.1click.co.il
סגור