עומר | 09:39  19/02/09
האם מישהו מכיר פה קורסים של "אמנות המכירה"? אני מרגיש שקשה לי מאוד לדעת למכור מוצרים עם זה "ספר" כלומר לשכנע מישהו לקנות,"חולצה של חנות בגדים",או מוצר בחנות אלקרטרוניקה אני רוצה לדעת כיצד למכור מוצרים כאלה ולהלהיב ניסיתי לבדוק מספר קורסים של "אמנות המכירה" אבל ברובם יותר מה שהם מלמדים זה כיצד "לנהל חברה","לנהל מ"מ בחברות" ודברים שהם יותר לשיווק חברות לכן אני פונה אליכם "האם מישהו פה מכיר קורס של אמנות המכירה שמלמד יותר לשווק מוצרים???" ופחות מתעסק בניהול חברות ומ"מ זה מאוד חשוב לי עם מישהו יוכל להתיחס ,מצאתי רק מקום אחד שהוא היה נראה דיי מרשים במכירה של מוצרים אבל הוא לא פעיל יותר. מה שקורה שבמקום לעבוד בעבודות יותר מכובדות אני מוצא את עצמי עובד בעבודות יותר פיזיות ואני לא מרגיש חסר השכלה אחרת לא היה בראשותי "תעודת בגרות","ותעודת הסמכה בין לאומית בפסיכולוגיה".
עומר שלום, מכירות או קידום מכירות הן חלק בלתי נפרד מהתמהיל השיווקי ולכן אני לא מפרידה בין עולם השיווק הרחב לתחום המכירות, זו הסיבה שאני ממליצה לך ללמוד קורס ניהול פרסום ושיווק שכולל בתוכו גם סדנת מכירות, כשהמטרה של הקורס היא לדעת לכתוב תוכנית שיווקית ופרסומית מצד אחד ולדעת לזהות את צרכי הלקוח העומד מולנו ובכך בעצם לשווק בצורה יעילה יותר, למכור ולשמר את הלקוח בצורה נאמנה לטווח ארוך. איש מכירות "טוב" הוא אחד שמתאים את המוצר שלו לצרכי הלקוח, יודע לזהות זאת ולמכור לו תועלות, שעבורן יהיה שווה ללקוח להכניס יד לכיס. קורס כזה נמצא תחת אחריותי במכללת ר"ג, במידה ותרצה לקבל סילבוס מפורט על הקורס, אתה מוזמן לשלוח לי מייל ואשיב לך עליו עם סילבוס הקורס. בהצלחה, מונה בר-גיל
סגור