אני בעיקרון חיילת משוחררת כשנה וחצי ומעוניין ללמוד שיווק ופרסום, בעיקרון עשיתי פסיכומטרי ואין לי ציון גבוה ולעושת עוד אחד זאת בעיה ולכן לימודי תואר לא בראש הפרק, אני נורא נמשכת לנושא של פרוסומות ושיווק. השאלה שלי היא אם לימודים בביצפר אכן מתאימים למישהי בגיל 22 שתצא עם תעודה מהביצפר ולשוק של חברות הפרסום בארץ? אני אשמח לקבל תשובה לגבי העיניין הזה.... תודה.
אסנת שלום, 1-כדי ללמוד לימודי תעודה אין צורך בפסיכומטרי, לכן אני לא חושבת שהדבר אמור לעכב אותך. יתרה מזו, לימודי תעודה נותנים דגש על הפן הפרקטי. 2-עולם הפרסום זוהר וקורן להרבה, אך רבים מאתנו לא מכירים את העבודה השוחקת בפועל. העבודה במשרדי פרסום בד"כ דורשת שעות רבות בשכר נמוך. 3-הייתי ממליצה לך תחילה לבחור תחום ספיציפי שאת רוצה ללכת בו בעולם הפרסום ולהתמקד בו, למשל: קופירייטינג, אינטרקטיב וכו'. תוכלי גם להתחיל קודם בקורס ניהול פרסום ושיווק ולאחר מכן לבחור את המשך דרכך. 4-לגבי הלימודים בביצפר, אין מנוס בגלל הגיל להיכנס לתחום. בדקי מה הם תנא הקבלה הנדרשים במקום. 5-הדבר שיקל עלייך להיכנס לשוק העבודה לבנות פרויקט גמר גדול ומכירתי, שיוכל לשווק אותך בריאיון עבודה. בהצלחה, מונה בר-גיל
סגור