ליה | 12:59  28/01/09
היי , אני כרגע מסיימת כיתה י"ב ואני מתגייסת בקרוב לאחר השירות שלי אני רוצה ללמוד עיצוב גרפי ומחשבים השאלה שלי היא האם ניתן לקבל תואר בזה? או שזה רק תעודות של קורסים? ובאיזה אוניברסיטאות או אפילו מכללות ניתן ללמוד כיום את השילוב בין השניים ? ומה הם הדרישות להתקבל ללימודים (בגרויות ספציפיות , פסיכומטרי , וכו'..)
ליהי שלום, צרפתי לך קישור עם כל המוסדות שמלמדים גם את התואר בתקשורת חזותית וגם מוסדות המלמדים לימודי תעודה בתחום. בדקי מה מבין כל אלו מתאים לך ואז בדקי מה הם תנאי הקבלה שלהם, מאחר וישנם מוסדות שדורשים גם בגרות וגם פסיכומטרי ומצד שני, ישנם כאלו שדורשים תיק עבודות בלבד. ייתכן גם מצב שאת ממש מתחילה בתחום ולכן כדאי לך להתחיל מקורס בסיסי ולבדוק האם התחום מושך אותך ויש צורך בלימודי תואר. לדוגמא: הייתה אצלי מתעניינת לייעוץ לפני כ-3 שנים, היא בוגרת תואר בתקשורת חזותית ובאה ללמוד את הקורס של עיצוב אתרים-גרפיקה ממוחשבת. שאלתי אותה: איך זה שהיא בוגרת תואר ובאה ללמוד לימודי תעודה. בתשובתה ציינה כי בתואר למדה תיאורטיים בלבד וכעת כשהיא יוצאת לשוק העבודה היא נדרשת בידע מעשי בתוכנות ותיק עבודות עשיר. כמו כן, כעת את לפני הגיוס ועד שתשתחררי ותתפני ללימודייך מדובר במינימום שנתיים, אין לדעת מה תהיה המגמה בשוק הכה דינאמי, אולי כדאי שתתעדכני גם אז בנושא מחדש. בהצלחה, מונה
סגור