פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

יעל | 10:43  09/03/16
היי גיל, סיימתי את לימודיי הנטורופתיה בקיץ ואני מחפשת עבודה בתחום מאז. עבדתי בחנות טבע אבל זה לא מתאים לי להיות אשת מכירות, אני רוצה לעבוד בקליניקה ולטפל. לא מעוניינת לפתוח קליניקה עצמאית מאפס ללא ניסיון. השאלה שלי זה מה לעשות? להיות אסיסטנטית בחינם? לעבור לגרמניה? בקופ"ח ובתי חולים לא מחפשים. תודה יום טוב
ד"ר גיל וינבאום ND | 16:45  14/03/16
שלום יעל, אם בגרמניה מחפשים נטורופתים- זו בהחלט אופציה.... כולם מתחלים מלמטה! גם רופא מדיציני שסיים כפול שנות לימוד- לא מייד פותח קליניקה ומטפל עצמאית.... אני מציע שתפני למחלקת ההשמה במכללה בה למדת -שם יוכלו לתת לך הכוונה ועזרה. בכל מקרה אני ממליץ "להחליף דיסקט": לעבוד יומיים בשבוע בבית טבע (גם בקליניקה את מוכרת את עצמך ואת הידע שלך), יום אסיסטנטית ללא תמורה (כדי ללמוד איך לעשות את זה נכון), יום לכתוב בפורומים מקצועיים תשובות... ויום לטפל בקליניקה עצמאית. ע"י כל הנ"ל יכירו אותך וירצו להשתמש בשירותייך. "אין שום קיצורי דרך לשום מקום שכדאי להגיע אליו" מקווה שעזרתי. רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום ND-CA WWW.MASHLIMA.CO.IL
סגור